عده ای با ضعف هایشان دشمن را به طمع می اندازند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه عده ای با ضعف هایی که نشان می دهند دشمن را به طمع می اندازند، گفت: دشمن تلاش دارد که قانون اساسی به معنای اصلی در جامعه پیاده نشود.

به گزارش “پیام خاوران”، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر دوشنبه در دیدار با مسئول قرارگاه پیشرفت آبادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: تمامی مسائل مقدمات و این مقدمات اهدافی نیز به دنبال دارند.

 

وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات مردم به دست قرارگاه پیشرفت و آبادانی برطرف می شود که بسیار ارزشمند است، افزود: اگر در یک شرایط عادی انسان بتواند مشکل مردمی را حل کند و قلب غم آلود عده ای را خوشحال کند بالاترین ثواب ها را کسب کرده است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز تمام کفر با تمام دین برای سرنوشت فردا دست به گریبان هستند و شرایط عادی نیست، گفت: خدمات قرارگاه رنگ جدیدی به خود می گیرد چراکه در شرایط غیر عادی مشکلات مردم را بررسی و پیگیری می کنند.

 

وی با بیان اینکه اگر فرهنگ و خدمات قرارگاه پیشرفت و آبادانی در جامعه فراگیر شود، هیچ دشمنی در سطح کره زمین نمی تواند دشمنی خود را با کشور ایران اظهار کند، عنوان کرد: امروز که دنیای شرق و غربی که به سرگردانی رسیدند اگر اسوه عدل و حق در عمل پیاده شود از سراسر دنیا جذب آن می شوند.

 

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه دشمن بسیار کارشناسانه عمل می کند و تمام تلاش آن ها این است که قانون اساسی به معنای اصلی پیاده نشود، بیان کرد: اگر اخلاق و کرامت اسلامی در جامعه عملی نشود، دشمن به اهداف خود نزدیک می شود.

 

وی با بیان اینکه دشمن به جهت معرفی بد اسلام یک هجوم تبلیغاتی دارد، اظهار داشت: اظهار دشمنی دشمن به جهت آن است که عده ای با ضعف هایی که نشان می دهند دشمن را به طمع می اندازند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اگر چنانچه برای همیشه بتوانیم طمع دشمن را قطع کنیم آن ها دیگر نمی توانند در مقابل ایران سر بالا بیاورند، افزود: حوزه ها ستون فقرات جامعه است و مرجعیت بزرگ ترین پشتوانه مکتب اسلام است لذا باید برای پشتوانه اندیشه و تثبیت مردم فعالیت کنند.

 

وی ادامه داد: طی چهل سال گذشته مشکلات دشمنان در سطح بین الملل بسیار تلخ و سخت بوده است اما در عین حال شر محض نیست بلکه بازتاب هایی دارد و مردم را عدالت طلب می کند.

منبع:مهر

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها