شهید قاسم سلیمانی سند عزت اسلام بود/شهادت شهید سلیمانی قدرت پوشالی آمریکا را پایین می‌آورد

فرمانده سابق سپاه امام علي بن ابی طالب(ع)قم گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی یادگار چهل سال انقلاب اسلامی و سند عزت اسلام و مکتب اهل بیت(ع) بود.

به گزارش پایگاه خبری “پیام خاوران “، سردار سرتيپ دوم پاسدار غلامرضا احمدی شب گذشته در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی که در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با خانوادده شهید سلیمانی فرمودند شهادت شهید شما عظیم بود و این شهادت متناسب با خدمات و زحمات و اخلاصی که این مرد بزرگ داشت، بود و نه تنها ۸۰ میلیون ایرانی بلکه میلیون‌ها عراقی، سوری و افغانی و جهان اسلام علاقه‌مند حاج قاسم سلیمانی بودند.

وی گفت: اگر سرنوشتی برای این نوع شهادت حاج قاسم سلیمانی رقم می‌خورد راضی نبودیم و رئیس جمهور آمریکا خود دستور شهادت حاج قاسم سلیمانی را داد و این به معنای جایگاه و تاثیر وجودی شهید بزرگوار است.

این رزمنده دوران دفاع مقدس افزود: آمریکا داعیه بزرگی اسلام و یکه تازی بر عالم دارد و رئیس جمهور آمریکا در میدان مصاف با حاج قاسم سلیمانی به دنبال جبران ناکامی‌های خود در ماندن عراق، سوریه و نگه داشتن داعش بوده و در لحظه‌ای که شهید سلیمانی وسیله‌ای برای دفاع نداشته دستور ترور داده است.

فرمانده سابق سپاه امام علي بن ابی طالب(ع) قم تصریح کرد: این اقدام تروریستی چیز جز پایین آوردن قدرت پوشالی آمریکا و بالا بردن قدرت اسلام نیست و غیر از ضعف زبانی هیچ قساوتی پشت این جنایت نیست.

احمدی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی یادگاز چهل سال انقلاب اسلامی و سند عزت اسلام و مکتب اهل بیت(ع) بود ادامه داد: اگر می‌خواهیم جوهره حاج قاسم سلیمانی، محمود کاوه و باکری و شوشتری را ارزیابی کنیم باید حوادث کشور را تحلیل کرد.

این رزمنده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه جبهه اسلام بیش از ۲ هزار کیلومتر در منطقه پیشروی کرده است خاطرنشان کرد: این اقدام تروریستی آمریکایی‌ها از آشکار کردن ناتوانی آن‌ها در میدان نبرد حقیقی با رزمندگان اسلام است.

احمدی اظهار کرد: امیدواریم تمام کسانی که از کنار خون شهید سلیمانی می‌خواهند برای انتقام سخت تصمیم بگیرند در این موضوع به سردار سلیمانی، امام راحل و رهبری اقتدا کنند.

فرمانده سابق سپاه امام علي بن ابی طالب(ع) قم افزود: آمریکا این پیشنهاد را داده از خون شهید سلیمانی بگذرید تا به ازای آن همه تحریم‌ها برداشته شود!؛ آن‌هایی که به نیابت از مردم مذاکره می‌کنند بدانند بهای خون شهید سلیمانی تحریم‌ها نیست و این خطای استراتژیک آمریکایی‌ها با این مراودات حل نمی‌شود.

این یادگار دفاع مقدس گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی مجموعه‌ای از فضائل است که از جمله این فضائل نیز ولایتمداری، خستگی ناپذیری در راه آرمان‌های انقلاب، روحیه ضد استکباری و اعتماد و توکل به خدا بود.

احمدی با بیان اینکه امروز میلیون‌ها حاج قاسم سلیمانی در ایران اسلامی و جهان اسلام وجود دارد بیان کرد: برخی در پشت تریبون‌های رسمی اعلام می‌کنند برجام هیچ دستاوردی نداشته سایه جنگ را برداشته اما رهبری فرمودند سایه جنگ حضور پرقدرت ملت دور کرده است و بسیاری از مشکلات کشور با حضور جوانان حل می‌شود.

وی با اشاره به انتصاب سردار اسماعیل قاآنی به عنوان فرمانده نیروی سپاه قدس تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی خود و سردار قاآنی را یک روح در دو جسم می‌دانست و تمام شاخص‌های سردار سلیمانی در وجود سردار قاآنی است؛ شجاعت، شهامت، ولایتمداری، ساده زیستی و مردم مداری در سردار اسماعیل قاآنی وجود دارد.

فرمانده سابق سپاه امام علي بن ابی طالب(ع) قم گفت: تواضع، ساده زیستی، شجاعت و خستگی ناپذیری و ولایتمداری از جمله‌ ویژگی‌هایی بوده که سردار سلیمانی با ۹۲ درصد محبوبیت بعد از رهبر معظم انقلاب باشد.

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها