سواری پژو با ۱۰۱ کیلوگرم تریاک توقیف شد

جانشین انتظامی استان از کشف ۱۰۱ کيلوگرم تریاک در بازرسی از سواری پژو ۴۰۵ در شهرستان”نهبندان” خبر داد و گفت: در این رابطه ۳ متهم دستگیر شده است.

به گزارش“پیام خاوران”، سرهنگ”سعید دادگر” اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور”نهبندان- شهداد” به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

 

جانشین انتظامی استان بیان داشت: راننده پژو ۴۰۵ با مشاهده مأموران بر سرعت خودرو افزود و متواری شد که با اقدامات پلیسی خودرو توقیف و راننده آن دستگیر شد.

 

سرهنگ دادگر ادامه داد: مأموران در بازرسی از خودرو ۱۰۱ کیلوگرم تریاک کشف و در همین رابطه یک سواری پژو ۴۰۵ که خودروی حامل مواد مخدر را اسکورت می کرد توقیف کردند.

 

وی تصریح کرد: در مجموع این عملیات ۲ خودرو توقیف، ۱۰۱ کیلوگرم تریاک کشف و ۳ متهم دستگیر شدند که با تشکیل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

 

سرهنگ رحیمی خاطرنشان کرد: مبارزه با پديده شوم موادمخدر با جديت از سوي پليس دنبال مي شود و از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر با مرکز فوريت هاي پليسي۱۱۰تماس و موضوع را به پليس اطلاع دهند.

منبع:پلیس

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها