خون «حاج قاسم» فرهنگ پلید غرب را به زباله‌دان تاریخ خواهد سپرد

آیت الله عبادی به شهادت رساندن سردار سلیمانی توسط آمریکای تروریست را یک اقدام کوردلانه و خطرآفرین برای دشمنان دانست و گفت: خون سردار سلیمانی جایگاه رو به افول فرهنگ پلید غرب را به زباله دان تاریخ خواهد سپرد.

به گزارش “پیام خاوران”، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با دست اندرکاران برگزاری یادواره شهدای ورزشکار خراسان جنوبی با بیان اینکه طبیعت عالم در تضادها است، اظهار داشت: بخشی از این تضادها مربوط به زوایای جسمانی ما است و عوامل طبیعی که با ما پیکار می کنند.

 

وی بر انجام ورزش های همگانی و قهرمانی توسط جوانان تاکید کرد و گفت: انسان به عنوان اشرف مخلوقات چنانچه در حوزه ورزش بتواند بر هوای نفس خود غلبه کند و انسان واقعی بماند؛ قهرمان است.

 

امام جمعه بیرجند منشاء ظلم و فساد در جهان را نفس انسان دانست و افزود: قهرمان کسی است که در مقابل هوای نفس خود، کنترل داشته باشد و اجازه ندهد که طبیعت او از دایره انسانیت خارج شود.

 

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکنون با وجود دشمنی‌های سرسخت دشمنان، به حول و قوه الهی در ۴۰ ساله اول درخشیده است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در گام دوم انقلاب بسیاری از مسائل را یکسره خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه هر جامعه ای چنانچه بخواهد در این تضادها، بماند باید خودش را متناسب با شرایط تطبیق دهد و قوی شود، گفت: بخش شوم تضادها همین درگیری های فیزیکی و نظامی و جبهه‌ای است که در این راستا اگر روزی مالک اشتر به عنوان قهرمان تاریخ بود، امروز فرزندان او که تعدادشان هم کم نیست و شهید سلیمانی یکی از برجسته ترین آنها بود، با شهامت و شجاعت و غیرت خود راه او را ادامه می دهند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام در به شهادت رساندن سردار سلیمانی اشتباه بزرگی را مرتکب شدند، افزود: دشمنان به این نکته توجه نداشتند که خطر شهید سلیمانی برای آنها از خطر سپهبد سلیمانی بیشتر است، چراکه قطره قطره خون او از آن سلیمانی ها بر خواهد خواست.

 

آیت الله عبادی تاکید کرد: خون سردار سلیمانی جایگاه رو به افول فرهنگ پلید غرب را به زباله دان تاریخ خواهد سپرد.

منبع:شبستان

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها