تولید ۲۵ هزار ملزومات بهداشتی در ۴ هنرستان استان خراسان جنوبی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با مجوز دانشگاه علوم پزشکی استان، قریب ۲۵ هزار ملزومات بهداشتی و بیمارستانی مورد نیاز در ۴ کارگاه هنرستان های استان تولید و در اختیار ستاد مرکزی مبارزه با کرونا قرار گرفت.

به گزارش” پیام خاوران “ به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی اظهار داشت : در این کارگاه ها همکاران کار آموز استان در حرکتی جهادی مشغول تهیه و تولید ملزومات بهداشتی و بیمارستانی در راستای مبارزه با یروس کرونا هستند.

وی، با اشاره به تولید ساق دست بهداشتی برای پرسنل بیمارستان ،رو بالشتی بیمار و ماسک؛ توسط فرهنگیان ودبیران هنرستان ها ی استان اظهار  کرد: همکاران هنر آموز شاغل در هنرستان های استان به صورت خودجوش، داوطلبانه و خیر خواهانه در این اقدام خداپسندانه مشارکت کرده و به یاری حافظان سلامت آمده اند.

واقعی با بیان این که این حرکت تا پایان اپیدمی گرونا ویروس، ادامه دارد:خاطر نشان کرد: در حال حاضر هنرستان های کوثر بیرجند، ، قدسیه اسفدن، عقیله بنی هاشم(س) و حکمت قاین در این امر خیر و خداپسندانه پیش قدم بوده اند و سایر هنرستانه های استان نیز اعلام آمادگی کرده اند.

انتهای پیام//

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها