راه یابی مستند” آرزوهایت را زندگی کن” به بخش مستندهای «کارآفرینی» سینماحقیقت

مستند” آرزوهایت را زندگی کن” که چگونگی تاسیس وشکل گیری شرکت کویر تایر را روایت می کند به بخش مستندهای «کارآفرینی» سینماحقیقت راه یافت

به گزارش” پیام خاوران” به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت  ،اسامی فیلم‌های منتخب بخش ویژه مستندهای «کارآفرینی» سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» اعلام کرد. در این بخش ۱۳ فیلم پذبرفته شده‌اند.

با پایان کار هیات انتخاب بخش مسابقه فیلم‌های مستند کارآفرینی جشنواره سینماحقیقت و از جمع ۱۷۸ فیلم متقاضی، ۱۳ فیلم به این بخش رقابتی موضوعی راه یافتند.

برپایه این گزارش، اسامی فیلم‌های منتخب بخش مسابقه فیلم‌های مستند کارآفرینی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» به ترتیب حروف الفبا به این شرح است:
۱) آرزوهایت را زندگی کن (حمید کوهپایی)
۲) بافندگان خیال (محمدصادق جعفری)
۳) خانه روشنان (زهرا نیازی)
۴) خودکار (محمد ثقفی)
۵) در کنار هم (سیدمجتبی خیام)
۶) راویج (صادق داوری‌فر)
۷) رویای آب (محمد واعظی)
۸) زنان آفتاب: یک گاه‌نگاری درباره دیدن (حامد ذوالفقاری)
۹) فرش چین (امیر منیری)
۱۰) قصه یک مرد (سیاوش جمالی، عطا مهراد)
۱۱) ماک در ایران (امین آزاد)
۱۲) مهمانی خداحافظی (لقمان خالدی)
۱۳) می‌خوام شاه بشم (مهدی گنجی)

در این بخش فیلم‎های مستندی با موضوع کارآفرینی، کسب‌وکارهای بدیع، خرید و فروش اینترنتی، رونق تولید، شکوفایی اقتصاد ملی و… انتخاب و به نمایش گذاشته می‌شوند. این بخش با مشارکت «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» و «اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران» برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که تهیه‌کنندگان و مستندسازان آثار موضوعی برگزیده‌ بخش کارآفرینی سینماحقیقت می‌بایست تا روز پنجشنبه ۷ آذر‌ماه ۹۸، نسخه اصلی فیلم خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طبقه اول ارائه نمایند؛ در غیر اینصورت فیلم از بخش مسابقه حذف خواهد شد.

بیشتر بخوانید   دومین محموله مواد غذایی هلال احمر خراسان جنوبی بین سیل زدگان شمال توزیع شد

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها