پیروزی انقلاب اسلامی، فجری که افق‌ها را روشن ساخت

استاندار خراسان جنوبی گفت: به راستی پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افق‌ها را روشن ساخت و پرده‌های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نورباران کرد.

به گزارش “پیام خاوران “ محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

 

والفجر؛ سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نویدبخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت‌هاست.

 

بهمن، ماه عاشقان دلداده‌ای است که خود را به خط خون و آتش زدند تا «گل تکبیر» در همه جای این میهن بشکفد.

 

دهه فجر کلید گشاینده درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود که «استقلال» ، «آزادی» و «جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.

 

حدیث انقلاب، حدیث رَستن بود و پیوستن؛ رستن از بند ناراستی و پیوستن به آیین ازلی الهی، که همانا پیکار تباهی و بیدادگری با راستی و حق مداری، فرجامی جز چیرگیِ حق نخواهد داشت.

 

حدیث انقلاب، حدیث خداجوییِ قومی بود که در بیداد ستمگران، نشان طاغوت می‌دیدند؛ پس به عزم وادی ایمان، پای در راه طلب نهادند و به پاداش کوشش خویش، به عروه الوُ ثقای رستگاری و رهایی چنگ زدند؛ و این قانون بی بازگشت الهی است که:«فَمَن یَکْفُرُ بِالطّاغوتِ وَ یُؤمِنُ بِاللّهِ فَقدْاِسْتَمْسَکَ بِالْعُروَةِ الْوُثقی لاَانْفِصامَ لَها … »؛ هر که از باطل روی گرداند و به آیین خداوند بگراید، براستی که بر ریسمان عهد استوار الهی دست آویخته است که گسستگی در آن نیست.

 

به راستی پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افق‌ها را روشن ساخت و پرده‌های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نورباران کرد.

 

اینجانب، ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی، از مردم شریف، ولایتمدار و همیشه در صحنه استان خراسان جنوبی دعوت می کنم تا با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر با آرمان‌های شهدا، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، تجدید میثاق نموده و همصدا با سراسر کشور، این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها