مردم با وجود هر مشکلی انقلاب را رها نمی‌کنند‌

امام جمعه اهل سنت بیرجند به تحریم‌های اخیر دشمن علیه ایران اشاره کرد و گفت: مردم ایران پای آرمان‌های انقلاب محکم ایستاده و با وجود هر مشکلی انقلاب را رها نمی‌کنند.

به گزارش “پیام خاوران “ مولوی غلام حیدر فاروقی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: دشمن باید بداند که ملت ایران با وجود تمام مسائل اقتصادی پای نظام ایستاده‌اند و کشور خود را دوست دارند.

 

وی با بیان اینکه این حضور پر شور مردم خاری است بر چشم دشمنان انقلاب، بیان کرد: برادران اهل سنت شرکت در راهپیمایی را وظیفه خود می‌دانند و هیچ نقطه ضعفی به دست دشمن نخواهند داد.

 

امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه ۲۲ بهمن نشان دهنده عزت، اقتدار و نماد وحدت و همبستگی ملت است، گفت: ملت ایران با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اتحاد و انسجام خود را در حمایت از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به نمایش می‌گذارند.

 

مولوی فاروقی با بیان اینکه همه مردم باید قدر این انقلاب را بدانند و پشتیبان آن باشند، تاکید کرد: مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) در مقابل رژیم استبدادی و ستمشاهی پهلوی ایستادند و با فداکاری و اخلاص انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

 

وی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیش از هر زمانی دشمنان انقلاب را مایوس می‌کند، خاطرنشان کرد: امروز دشمن به قدرت انقلاب اسلامی پی برده و از شکست آن ناامید شده است.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها