گلایه آیت الله عبادی از کارشکنی مسئولان در مدیریت فضای مجازی

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با گلایه از اینکه فضای مجازی به دلیل کارشکنی های برخی مسئولان کشور همچنان در دست دشمن درجه یک نظام اسلامی قرار دارد، گفت: باید فضای مجازی به نیروهای توانمند داخلی سپرده شود.

به گزارش“پیام خاوران “،  آیت الله «سید علیرضا عبادی» امروز (۲۳ بهمن) در همایش فعالان فضای مجازی و رسانه ای استان اظهار کرد: مردم در ۲۲ بهمن با حضور باشکوه خود چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را نیز گرامی داشتند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه انسانی که سیر الی الله می کند نیازمند توشه مادی و معنوی است، گفت: کمبودها گاهی اشخاص را زمین گیر می کند و در روایات تعبیر شده تنگ دستی یکی از بلاهای است که انسان را در سختی قرار می دهد.

 

آیت الله عبادی خطاب به مسئولان کشور، افزود: باید مسئولان مشکلات اقتصادی و معیشتی را حل کنند تا مردم در مسیر فرهنگی دچار خلل نشوند.

 

وی ادامه داد: در شرایط نابسامان اقتصادی بیش از فقر مادی، بیماری و رنج فرهنگی برای انسان حاصل می شود.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه بیماری روحی مرکز انسانیت افراد را تحت الشعاع قرار می دهد، افزود: گاهی بیماری روحی چون نفاق و دروغ آسیبی بیش از بیماری جسمی بر انسان وارد می کند.

 

آیت الله عبادی بیان کرد: در هر کشوری تشکیلاتی برای رفع بیمارهای جسمی و فقر وجود دارد اما آیا نسبت به بیمارهای روحی انسان نیز تشکیلاتی وجود دارد؟

 

وی با اشاره به اینکه همانگونه که جسم انسان نیازمند خوراک سالم است روح و روان انسان نیز به خوراک فکری سالم نیاز دارد، عنوان کرد: متاسفانه مسئولان هنوز فضای مجازی را به دست نیروهای توانمند داخلی نداده اند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: در حال حاضر فضای مجازی به دلیل کارشکنی های برخی مسئولان همچنان در دست دشمن درجه یک نظام اسلامی قرار دارد و بمباران فکر و اندیشه می کند.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه ایجاد فتنه ها تنها گوشه ای از آسیب های فضای مجازی است، گفت: باید فضای مجازی از دست دشمن گرفته و به نیروهای داخلی سپرده شود.

 

وی تاکید کرد: برخی مسئولان به عنوان مسئولیت خود اکتفا کرده اند و هیچ اقدامی برای حفظ محیط فکری جامعه انجام نمی دهند و فضای مجازی رها شده است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید سطح جوانان را افزایش دهیم و فضای حقیقی و مجازی جامعه مدیریت و سالم سازی شود ، افزود: متاسفانه کوتاهی های بسیار زشت در فضای مجازی کشور وجود دارد در حالی که باید با مدیریت صحیح به جامعه خوراک فکری سالم برسد.

 

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه اگر سالم سازی فضای مجازی و فکری جامعه را انجام دهیم جلوی دشمن گرفته می شود، گفت: انقلاب و اسلام مکتب فرهنگی است و اگر فرهنگ ناب اسلامی را ترویج دهیم دشمن را در هر جایی زمین گیر می کند چون هیچ حرفی برای بیان کردند، ندارند.

منبع:شبستان

انتهای پیام /

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها