چگونه کویرتایر به عنوان واحدکارگری نمونه در سطح ملی انتخاب شده است؟

نظام و ساختار تولید بر اساس یک حس اعتماد دو طرفه بین کارگران ، کارمندان و مدیریت شرکت شکل می گیرد . آنجا که همه منافع یکدیگر را منافع خود بدانند و دغدغه آن باشد که  در چارچوب قوانین حقی از کسی ضایع نگردد

به گزارش ” پیام خاوران ” این گونه ، نظام کارگری و کارفرمایی عدالت محور و توصیه شده توسط آموزه های دین ، شکل می گیرد که در آن کرامت انسانی اولویت اصلی  است . برای سنجش کارآمدی این ارتباط و معرفی الگوهای موفق رابطه کارگری و کارفرمایی نهادهای مسئول کشور همچون اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی ،صمت،آموزش فنی وحرفه ای، جهاد کشاورزی و اساتید دانشگاهی هر ساله ارزیابی های سخت و پیچیده ایی را مبتنی بر تحقیقات میدانی و ارزیابی های سازمانی به انجام می رسانند تا واحدها و مدیران موفق در این حوزه را معرفی نمایند .

 

ملاک و معیار انتخاب واحد نمونه کارگری در سطح ملی ، بر اساس رعایت استانداردهای محیط زیست ، رعایت ضوابط و ‌استانداردهای تضمین کیفیت و استانداردهای معتبر تولید و صادرات، سیستم انگیزشی ومشارکت کارگران در تصمیم گیری، خدمات بهداشتی ‌درمانی، بیمه اجباری و تکمیلی درمان، تامین مسکن کارگران ، فعالیت های فرهنگی، تعاونی مصرف ورزش ومیزان همکاری واحد درزمینه اجرای آیین نامه و دستورالعمل حفاظت فنی و بهداشت کار وکمکهای نقدی و غیرنقدی و میزان همکاری با ادارات کل کار و تعاون منطقه جغرافیایی می باشد .

 

ارزیابی در دو مرحله استانی و ملی انجام می شود و واحدهای نمونه کارگری از میان هزاران واحد تولیدی در کشورانتخاب می شوند .کویرتایر امسال پس از گذر از ارزیابی های پیچیده به عنوان واحد نمونه کارگری در سطح ملی انتخاب شده است یعنی به سطحی از بلوغ  سازمانی و مدیریتی دست یافته  که بدنه کارگری و مدیریت شرکت ، به رابطه ای پدر و فرزندی  و سرشار از عواطف انسانی و در بالاترین سطح استاندارد سازمانی دست یافته است .

بیشتر بخوانید   بیانیه قدردانی نماینده منتخب حوزه بیرجند، درمیان و خوسف از مردم

 

تقدیر از کویر تایر به عنوان واحد نمونه کارگری در سطح ملی  در مراسمی که مزین به کلام حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب از طریق ویدئو کنفرانس شده بود ، انجام پذیرفت .

 

در این دست آورد مهم همه خانواده کویر تایرسهیم هستند و برای آنها مهمتر از لوح و تندیس و تقدیرهای انجام شده ، رسیدن به  یک هدف مشترک است  که  آن سربلندی میهن اسلامی و تولید محصولاتی است که ضمن داشتن بالاترین سطح کیفیت و استاندارد ، بر مداراخلاق و کرامت انسانی و احترام متقابل به حقوق  یکدیگر بنا شده است که پیامد یک مدیریت خلاقانه و خالصانه ، زنجیره ای مستحکم از روابط کار شکل گرفته است .

 

این افتخار بزرگ بر خانواده کویرتایر مبارک باد .

انتهای پیام/

 

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها