اولین معامله شرکت سرمایه گذاری خراسان جنوبی سهام عدالت در بورس + جدول ۳۶ دارایی

بورس تهران از پذیرش شرکت سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی و انجام اولین معامله این نوع شرکت ها خبر داد و از دیگر شرکت های همگروه خواست زمینه پذیرش و داد و ستد سهام را فراهم کنند .

به گزارش پایگاه خبری ” پیام خاوران “، بورس تهران با اعلام پذیرش شرکت سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی از انجام معاملات این شرکت خبر داد و از دیگر شرکت های سرمایه گذاری استانی خواست با ارائه صورت‌های مالی  حسابرسی شده دوره منتهی به ۱۵ مرداد سال جاری و مستند ثبت افزایش سرمایه، نسبت به طی فرایند پذیرش و آماده سازی شرکت ، زمینه معامله سهام را برای دارندگان سهام عدالت فراهم کنند.

به این ترتیب ، مردم استان خراسان جنوبی که روش غیرمستقیم در سهام عدالت را انتخاب کرده اند می توانند از فردا با نماد “وسخراج” شاهد داد و ستد سهام این شرکت در بازار دوم معاملات بورس تهران باشند که دارای سهام ۳۶ شرکت از صنایع مختلف فلزات اساسی، بانکی،  پالایشگاهی، خودرو با ارزش روز بیش از ۶٫۱ هزار میلیارد تومانی تا اول تیر است.

براساس این گزارش، سهامداران همه شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی به این نکته توجه داشته باشند که طبق هماهنگی‌ با بانک ملی ایران، ارزش دارایی سهام هر شخص مبنای تخصیص کارت اعتباری قرار می‌گیرد که با دریافت اطلاعات از سپرده‌گذاری مرکزی ، کارت اعتباری به پشتوانه دارایی سهام هر شخص تخصیص داده شده و سهام شرکت سرمایه‌گذاری استانی در وثیقه بانک ملی قرار می‌گیرد. به عبارت دیگر، هم‌زمان با مالکیت سهام شرکت سرمایه‌گذاری استانی و منتفع شدن از افزایش ارزش آن در بازار سرمایه، امکان دریافت اعتبار در قالب کارت اعتباری از بانک ملی ایران نیز مهیا شده است.

منبع : بورس پرس

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   عملیات اجرایی ۲ پروژه آب‌رسانی شهری بیرجند و طبس با حضور وزیر نیرو آغاز می‌شود

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها