نذر آب برای ۱۱ روستای تشنه خراسان جنوبی

معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در راستای فعالیت دو کاروان نذر آب ۳ در استان ۱۱ تانکر به حجم بیش از ۳۰ هزار لیتر در نقاط روستایی محروم جای‌گذاری شده است.

به گزارش “پیام خاوران “ ، احمد بخشی صبح سه شنبه در حاشیه بازید از روستاهای محروم و مرزی شهرستان سربیشه در راستای اجرای طرح نذر آب ۳ بیان کرد: کاروان‌های نذر آب با حضور در مناطق محروم استان‌های مختلف کشور، خدماتی ماندگار بر جای می‌گذارند.

وی با اشاره به فعالیت‌های دو کاروان نذر آب ۳ در خراسان جنوبی بیان کرد: در شهریور ماه سال جاری شاهد حضور داوطلبانی از استان‌های یزد و اصفهان در نقاط روستایی نهبندان و خوسف بودیم.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: در راستای فعالیت این دو کاروان چهار هزار و ۶۳۰ نفر در ۵۲ روستا از خدمات مختلف بهداشتی، درمانی و آموزشی بهره مند شدند.

بخشی ویزیت هزار و ۳۸۴ نفر و توزیع داروی رایگان را از دیگر اقدامات انجام شده دانست و گفت: همچنین ۶۳ عینک طبی برای جامعه مخاطب به طور رایگان تهیه شده است.

وی از همکاری ۳۲ نفر در کادر درمانی این کاروان‌ها خبر داد و اظهار کرد: توزیع ۴۲۵ بسته معیشتی و ۹۵۰ بسته بهداشتی از دیگر خدمات این دو کاروان بوده است.

بخشی با اشاره به نقش مؤثر کاروان‌ها در رفع برخی مشکلات آبی روستاها بیان کرد: ۱۱ تانکر به حجم بیش از ۳۰ هزار لیتر در نقاط روستایی محروم جایگذاری شده است.

بنا به گفته وی سومین کاروان نذر آب ۳ از استان خراسان رضوی در نیمه مهرماه سال جاری مهمان شهرستان سربیشه خواهد شد.

منبع:مهر

انتهای پیام /

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها