حضور مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی در سامانه سامد

مدیرعامل شرکت گاز استان با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ( سامد ) ، پاسخگوی درخواست ها و مشکلات هم استانی های گرامی شد .

به گزارش “پیام خاوران “ سید محمود هاشمی اظهار داشت : سامد، سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه هم استانی های عزیز می‌توانند به راحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست‌ها و مشکلات خود را با شخص مدیران استان مطرح و پیگیری نمایند.

مدیرعامل شرکت گاز استان افزود: تماس های دریافتی شامل مسائل مطرح شده در بخش های مختلف از جمله توسعه گازرسانی، خدمات رسانی و گازرسانی به روستاها بوده است.

بیشتر بخوانید

۱۴۹۲ واحد صنعتی خراسان جنوبی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند

عملیات گازرسانی به ۳۴۲ روستای استان خراسان جنوبی در دست اجراست

وی در ادامه گفت: از طریق مدیریت متمرکز این سامانه مذاکره تلفنی با ۸ نفر صورت گرفت که هماهنگی و دستورات لازم برای پیگیری درخواست تماس گیرندگان انجام شد.

هاشمی ضمن اشاره به اینکه برنامه ریزی حضور در دفتر سامد به صورت مستمر و فصلی در دستور کار شرکت قرار دارد افزود: به جهت برقراری ارتباط نزدیک با مشترکین و مردم، اجرای برنامه ملاقات های عمومی چهره به چهره نیز بصورت هفتگی در روزهای دوشنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

 جدیدترین خبرهای استان و کشور  را در کانال تلگرامی ” پیام خاوران ” بخوانید. 

گفتنی است در حاشیه این برنامه، هاشمي مدیر عامل شرکت گاز استان با ملکی، مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان جنوبی دیدار و گفتگو نمود.

انتهای پیام /

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   راه اندازی سیستم مکانیزه امدادگاز مشترکان خراسان جنوبی

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها