تمامی فعالیت‌های دانشگاه بیرجند از اول آذر غیرحضوری است

دانشگاه بیرجند اعلام کرد که تمامی فعالیت‌های این دانشگاه از روز شنبه اول آذر ماه تا اطلاع ثانوی به صورت مجازی و دورکاری خواهد بود.

به گزارش “پیام خاوران “ بنابر اعلام این دانشگاه انجام همه امور به صورت غیرحضوری در دانشگاه بیرجند به استناد بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی تصویب و ابلاغ شده است.

 

این اطلاعیه می‌افزاید: فعالیت‌های آموزشی دانشگاه بیرجند مانند گذشته به صورت مجازی و به طور کامل انجام خواهد شد همچنین اقدامات ضروری پشتیبانی توسط مدیران به نحوی برنامه‌ریزی شود که خللی در انجام فعالیت‌های اضطراری دانشگاه ایجاد نشود.

 

حضور کارکنان برای انجام امور مربوط به حفاظت فیزیکی، حفاظت تاسیسات و سامانه‌های الکترونیکی ضروری است و تشکیل جلسات برای انجام امور ضروری دانشگاه به صورت مجازی و در صورت نیاز به تشکیل جلسه حضوری طبق بند ۸ بخشنامه با رعایت محدودیت‌های ذکر شده انجام شود.

 

دانشگاه بیرجند اعلام کرد که در صورت هر گونه تغییر در وضعیت شهر (قرمز، نارنجی و زرد) نحوه حضور کارکنان با توجه به بخشنامه‌های بعدی از طریق درگاه‌های خبری و تارنمای دانشگاه اطلاع رسانی می‌شود.

 

اغلب کلاس‌ها و فعالیت‌های آموزشی این دانشگاه از اسفند پارسال تاکنون و در پی شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی و با سامانه آموزشی الکترونیکی LMS.birjand.ac.ir انجام شده است.

 

دانشگاه بیرجند بیش از ۱۲ هزار دانشجو در ۳۴۰ کدرشته مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دارد.

 

 جدیدترین خبرهای استان وکشور  را در کانال تلگرامی ” پیام خاوران ” بخوانید. ( کلیک کنید)

 

براساس آخرین وضعیت مخاطره شیوع کرونا در شهرستان‌های خراسان جنوبی که با سه رنگ قرمز، نارنجی و زرد منتشر شد، هفت شهرستان این استان در وضعیت قرمز قرار دارند.

 

بیشتر بخوانید   برگزاری نخستین همایش ملی آب، فرهنگ و پژوهش های علوم انسانی در بیرجند

شهرستان‌های بیرجند، بشرویه، سرایان، طبس، فردوس، قاینات و نهبندان در وضعیت قرمز (خیلی پرخطر) هستند.

 

همچنین شهرستان‌های خوسف، درمیان، زیرکوه و سربیشه در وضعیت نارنجی (پرخطر) قرار دارند و هیچ یک از ۱۱ شهرستان این استان در وضعیت زرد (خطر متوسط) نیستند.

 

روند صعودی مبتلایان و فوتی‌های کرونا در خراسان جنوبی سبب بازگشت محدودیت‌های کرونایی از ۲۰ مهر امسال شد و تاکنون به شکل‌های مختلف اجرا و تمدید شده است.

 

با تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا و دستور رییس جمهوری، طرح محدودیت‌های جدید و شدید از شنبه اول آذر در سراسر کشور اجرا می‌شود که شامل فعالیت اصناف و مشاغل، محدودیت تردد درون و برون شهری است.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها