یک میلیارد ریال صدقه در بشرویه جمع آوری شده است

رئیس کمیته امداد بشرویه با بیان اینکه یک میلیارد ریال صدقه طی هشت ماه اخیر جمع آوری شده است، گفت: این مبالغ در زمینه های مختلفی از جمله مسکن، جهیزیه، درمان و هزینه تحصیلی دانش آموزان نیازمند هزینه شده است.

به گزارش “پیام خاوران “ حسن حلوانی اظهارکرد: یکی از رسالت‌های مهم کمیته امداد امام خمینی(ره) بحث توسعه مشارکت های مردمی و ترویج فرهنگ انفاق و مبرات در جامعه است.

 

رئیس کمیته امداد بشرویه در ادامه بیان کرد: مردم بنا به احادیث و روایات ائمه معصومین علیهم السلام اعتقاد عمیقی به موضوع صدقه دارند که بافت مذهبی شهرستان بشرویه و توجه مردم به صدقات، خود تایید کننده این موضوع است.

 

وی با بیان اینکه طی هشت ماه ابتدای امسال یک میلیارد ریال صدقه جمع آوری شده است، افزود: در حال حاضر پنج هزار و ۸۰۰ صندوق صدقات اعم از کوچک، بزرگ و متوسط در سطح شهرستان بشرویه وجود دارد.

 

حلوانی در ادامه گفت: این مبلغ صدقات جمع آوری شده در سال جاری در زمینه کمک به مباحث مختلفی از جمله مسکن، جهیزیه، درمان، هزینه تحصیلی دانش آموزان نیازمند و ابن سبیل هزینه شده است.

 

رئیس کمیته امداد بشرویه عنوان کرد: علی رغم همه دسیسه های دشمنان نظام، خوشبختانه نقشه های آن ها نقش برآب شده و هر سال به لحاظ افزایش اعتماد مردم به این نهاد مقدس شاهد رشد صدقات در کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور به ویژه شهرستان بشرویه هستیم.

 

جدیدترین خبرهای استان وکشور  را در کانال تلگرامی ” پیام خاوران ” بخوانید. (کلیک کنید)

 

وی به فعالیت دو مرکز نیکوکاری در بشرویه اشاره کرد و افزود: به جهت تسریع در خدمت رسانی بیشتر به نیازمندان در حال حاضر دو مرکز نیکوکاری حجت بن الحسن(عج) در شهر بشرویه و حضرت ولیعصر (عج) در شهر ارسک فعال شده  و کمک های مردمی را جمع آوری و بین نیازمندان توزیع می کنند.

بیشتر بخوانید   ابلاغ سیاست‌های جدید برای معادن زغال‌سنگ

منبع:شبستان

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها