همزمان با سراسرکشور: مانور سراسری تعمیر شبکه‌های برق در خراسان جنوبی اجرا شد+ تصاویر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری مانور سراسری تعمیر شبکه های فرسوده توزیع برق گفت: این برنامه ۲۹ و ۳۰ ماه جاری همزمان با سراسر کشور در این استان با شعار “تلاش صادقانه، خدمت بی منت” اجرا شد.

به‌گزارش” پیام خاوران “مهدی دادگر اظهار داشت: برای نخستین بار در کشور و در یک حرکت جمعی، یک ‌هزار و ۳۰۰ کیلومتر از شبکه های کشور اصلاح و بازسازی شد که می‌تواند سبب ایجاد هم افزایی و کاهش هزینه‌های تعمیرات شود.

وی افزود: مانورجهادی نگهداشت و تعمیرات شبكه بامحوریت مدیریت دارایی های فیزیكی با حضور ٤٠ گروه عملیاتی و١٦٠ نفر از همكاران و ٤٥ خودرو عملیاتی به منظور اصلاح ٨٠ كیلومتر شبكه فشار متوسط و اصلاح ٣٠٠ سیستم ارتینگ و ۷۵ دستگاه پست برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه در ماههای گذشته سه مانور دیگر نیز در استان در شهرستان های درمیان، زیرکوه و طبس با هدف افزایش پایداری شبکه و ارتقاء ایمنی و افزایش رضایت مشترکان انجام شده از هم استانی های عزیز خواست مشکلات، خرابی‌ها، باز بودن درب تابلو برق، سیم پارگی‌ و … را از طریق “اپلکیشین برق من” یا شماره ۱۲۱اطلاع دهند تا همکاران ما برای رسیدگی و تعمیر آنها اقدام کنند.

 

بیشتر بخوانید:

تمام خدمات برق از اول آذرماه غیرحضوری ارائه می شود

میانگین خاموشی در خراسان جنوبی یک هفتم متوسط کشوری است

 

دادگر گفت: طول و گستره شبکه‌های توزیع برق بسیار زیاد است و با وجود بازرسی‌های مداوم، ممکن است برخی موارد و اشکالات در شبکه نیز در فاصله بازرسی‌های دوره‌ای ایجاد شود و به همین دلیل مردم می‌توانند به عنوان “چشم بینای برق” موارد موجود را به شرکت‌ توزیع برق استان گزارش کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی اضافه کرد: این مانور با رویکرد تحول دیجیتال در نظام نگهداشت و تعمیرات و با محوریت مدیریت دارایی‌های فیزیکی برای اولین بار در سطح کشور اجرا شد که کاهش خاموشی‌های ناخواسته و افزایش پایداری شبکه، از مهمترین آثار آن به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید   حداکثر قیمت گوشت گوسفندی مرغوب 75 هزار تومان

وی  تعمیر شبكه های فرسوده و اصلاح وبازسازی، افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبكه، كاهش تعداد و زمان خاموشی ها، افزایش رضایت مندی مشتركین، ارتقاء آمادگی و ایمنی گروه های عملیاتی را از جمله اهداف اجرای این مانور برشمرد.

مانور سراسری تعمیر شبکه های فرسوده توزیع برق ۲۹ آبان ماه در روستای مرک و۳۰ آبان ماه درمهر شهر بیرجند اجرا شد.

 

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها