سفر معاونان وزیر تعاون روز شنبه به خراسان جنوبی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی از سفر روز شنبه معاونان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان خبر داد.

به گزارش“پیام خاوران “، مشیرالحق عابدی با اعلام این خبر گفت: چهارم بهمن، سه معاون وزیر و ۲۲ مدیرکل و رؤسای سازمان‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان سفر می‌کنند.

وی هدف از این سفر دو روزه را رصد شرایط موجود و بررسی وضعیت بنگاه‌های اقتصادی استان اعلام کرد و افزود: مهمانان در قالب سه گروه به همه شهرستان‌های استان سفر خواهند کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی درخصوص مهمترین محور‌های این سفر گفت: برگزاری جلسه هم اندیشی با فرمانداران در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان ها، بازدید از طرح‌های اشتغال روستایی، طرح‌های مهم و بزرگ در حال اجرا و بنگاه‌های اقتصادی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله برنامه‌های این سفر خواهد بود.

عابدی پیگیری پرداخت تسهیلات برای طرح‌های اولویت دار و نیازمند کمک مالی در راستای ایجاد اشتغال پایدار را از دیگر برنامه‌ها دانست .

 

جدیدترین خبرهای استان وکشور  را در کانال تلگرامی ” پیام خاوران ” بخوانید. (کلیک کنید)

 

وی با اشاره به تاکید استاندار مبنی بر تعیین معین ویژه استان از جمع مدیران مؤثر در پرداخت تسهیلات مرتبط با طرح‌های اشتغالزا گفت: بر اساس وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل بانک توسعه تعاون، معین و رابط استان با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود.

منبع: صداوسیما

انتهای پیام/۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   300روستا و 450 واحد صنعتی تولیدی در خراسان جنوبی گاز رسانی شد

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها