معاون وزیر کار : شرکت زغال سنگ پروده طبس ،بهترین مصداق جهش تولید است

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بازدیدهای خود از مناطق معدنی شهرستان طبس از شرکت زغال سنگ پروده بازدید کرد و گفت: شرکت زغال سنگ پروده طبس ،بهترین مصداق جهش تولید است.

به گزارش“پیام خاوران “ ، حاتم شاکرمی ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند شرکت زغال سنگ پروده طبس در راستای صیانت از نیروی کار اظهار داشت : این واحد با سختی کار و این میزان ارزش آفرینی توانسته در ارتقای ایمنی و توجه به سلامت کار موفق عمل کند و سلامت نیروی کار را جز اولویت کار خود قرار داده است.

وی افزود : این واحد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی با تامین تحهیزات فردی مناسب، آموزش و نظارت های کافی، توانسته گام های موثری در ارتقا ایمنی و حفظ سلامت نیروی کار بردارد .

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،شرکت زغال سنگ پروده طبس را الگویی برای سایر شرکت های معدنی بیان کرد و خواستار انتقال تجربیات و مساعدت در توسعه سایر مناطق معدنی شد.

 

بیشتر بخوانید 

سازمان‌های توسعه‌گرا برای سرمایه‌گذاری در خراسان جنوبی دعوت می‌شوند

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس:عرضه زغال سنگ پروده طبس با نماد”کزغال” در فرابورس می تواند تحول آفرین باشد

 

شاکرمی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های مثبت این شرکت در جهت بومی سازی قطعات، شرکت زغالسنگ پروده طبس را بهترین مصداق جهش تولید بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی شده است ۲٫۵ درصد رشد کشور از طریق توسعه بهره‌وری انجام شود خاطر شان کرد: این مهم جز با سیر قطار فعالیت واحدها به سمت مکانیزه سازی امکان پذیر نمی‌شود.

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس نیز ضمن تقدیر از حضور معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به ارائه گزارش عملکرد شرکت مذکور پرداخت.

وی افزود : شرکت زغالسنگ پروده طبس به عنوان تنها شرکت مکانیزه زغال سنگ در سال ۱۳۸۶ تاسیس و یک سال بعد به بهره‌برداری رسید.

بیشتر بخوانید   وقف یک باب منزل مسکونی در طبس

 

جدیدترین خبرهای استان وکشور  را در کانال تلگرامی ” پیام خاوران ” بخوانید. (کلیک کنید)

 

کریتی ثانی اظهار کرد : این شرکت در حال حاضر ۲۵۰۰ نیرو کاری دارد و در سال ۹۷ رکورد استخراج زغال سنگ با میزان ۱۴ هزار تن استخراج در یک روز و از یک کارگاه را ثبت کرده است.

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس در ادامه دو پروژه اصلاح مدار تغلیظ کارخانه زغال شویی و خرید ست لانگ وال استخراج مکانیزه را از اهداف توسعه ای مهم شرکت بیان کرد.

انتهای پیام / ۱۰۱

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها