۸ شهرستان خراسان جنوبی به گروه خط گرم فرمان از راه نزدیک مجهز شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی بااشاره به آغاز به کارگروه خط گرم فرمان از راه نزدیک شهرستان درمیان گفت: با افتتاح این پروژه، هم اکنون ۸ شهرستان استان به گروه خط گرم فرمان از راه نزدیک مجهز هستند.

به گزارش ” پیام خاوران”  مهندس مهدی دادگر در آیین بهره برداری از این پروژه که با حضور ملانوری استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد اظهار داشت: برای خرید تجهیزات گروه  خط گرم فرمان از راه نزدیک شهرستان درمیان بالغ بر۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی این شرکت سرمایه گذاری شده است

وی گفت: گروه خط گرم فرمان از راه نزدیک به  بالابرمخصوص خط گرم، تجهیزات و لوازم کار بر روی خط گرم برقدار مجهز شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی کاهش میزان انرژی توزیع نشده(نرخ خاموشی)،افزایش رضایتمندی مشترکین افزایش بهره وری وایمنی پرسنل اجرایی را  از جمله  مزایای افتتاح وبهره برداری از این پروژه عنوان کرد.

وی به روز بودن و استفاده از علم روز که خط و‌مشی سیاست صنعت برق بویژه در بخش توزیع است،افزایش رضایت اجتماعی، اقتصادی و سیاسی،کارایی و بهره وری بالاتر وکمک به اقتصاد ملی و تولید صنایع با حفظ پایداری شبکه های برق را ازدیگر مزایای راه اندازی گروه خط گرم فرمان از راه نزدیک(کار با خط برق دار) برشمرد.

مهندس دادگر با بیان اینکه همه شهرستانهای استان خراسان جنوبی به گروه خط گرم فرمان از راه دور مجهز است گفت:با افتتاح گروه خط گرم فرمان از راه نزدیک شهرستان درمیان ، ۸ شهرستان در استان به این امکانات مجهزشدند.

انتهای پیام/۱۰۱

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   پوشش جمعیت پراکنده درخراسان جنوبی خدمات‌رسانی راسخت کرده است

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها