سرمایه گذاری ۲۷ میلیارد تومان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برای مدرسه سازی در خراسان جنوبی

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی گفت: ۸۵ پروژه مدرسه برکت در دستورکار بنیاد برکت ستاد اجرایی قرار دارد که از این  تعداد ۴۶ پروژه در حال اجرا و ۳۳ پروژه تکمیل و افتتاح شده است.

به گزارش “ پیام خاوران ” سید مجتبی موسوی  در حاشیه افتتاح دبستان شش کلاسه برکت شهید خنیاگر روستای طاغان شهرستان درمیان با بیان اینکه تعهد بنیاد در این طرح ها بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان است اظهار داشت: از این تعهد تقریبا ۱۸ میلیارد تومان با پیشرفت ۶۵ درصدی مالی تا کنون پرداخت شده است.

وی گفت: دبستان شش کلاسه برکت شهید خنیاگر روستای طاغان در شهرستان درمیان با حضور استاندار، فرماندار شهرستان، مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان، ائمه جمعه شیعه و سنی و سایر مسئولین استانی، شهرستانی و محلی برگزار شد.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره  استان خراسان جنوبی  بیان کرد: این پروژه آموزشی دارای شش کلاس درس است که در زمینی به مساحت ۲ هزار مترمربع با زیربنای ۵۵۰ مترمربع احداث گردیده است .

موسوی اعتبار هزینه شده برای این پروژه را  بالغ بر ۳میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بوده ذکرکرد وگفت: ۷۸۰ میلیون تومان آن با مشارکت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره تامین گردیده و مابقی اعتبارات این مدرسه از محل اعتبارات ملی اداره کل نوسازی مدارس استان  تامین وپرداخت شده است.

انتهای پیام/

 

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   بنیاد برکت 200 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال در خراسان جنوبی اختصاص داد

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها