۱۷ کیلومتر از فیدر نیزار شهرستان سربیشه سرویس شد

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان سربیشه گفت: ۱۷ کیلومتر از فیدر نیزار شهرستان سربیشه مطابق با اطلس باد و طوفان و باحضور۷نفراز نیروهای عملیاتی طی سه مرحله سرویس شد.

به گزارش ” پیام خاوران ” به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی؛ محمد جمالی راد اظهار داشت: این سرویس شبکه با برنامه ریزی دقیق و با کمترین خاموشی و استفاده از قدرت مانور شهرستان و بهره گیری از تیغه مجازی و برش شبکه جهت ایزوله کردن قسمت پربار، جهت کاهش انرژی توزیع نشده انجام شده است.

وی افزود: در سرویس فوق که مطابق با تقویم برنامه بهره برداری درسال ۱۴۰۰صورت گرفته تعداد ۱۸۰ عدد تیر شبکه فشارمتوسط و همچنین ۲۵ عدد مقره سنجاقی و میل مقره به همراه ۱۸۰ اصلی که در اثر بادو طوفان آسیب دیده بودند تعویض و همزمان کلیه یراق آلات آچارکشی گردید.

مدیرتوزیع نیروی برق شهرستان سربیشه ادامه داد: به دلیل قرارداشتن این شبکه در مسیر عمود بر بادهای غالب شهرستان و همچنین پیش بینی هواشناسی درخصوص بادو طوفان در سال جاری سرویس این شبکه از ضرورت برخوردار بود.

جمالی راد با بیان اینکه در این سرویس دو کیلومتر آرایش شبکه نیز به شکل مثلثی تبدیل شد اظهار کرد:سرویس فیدر نیزار به دلیل خشکسالی سال گذشته و پیش بینی مبنی بر تداوم طوفان در سال جاری در تقویم بهره برداری این مدیریت گنجانده شد.

مدیر توزیع برق شهرستان سربیشه در خاتمه از همه نیروهای این مدیریت برای اجرای این پروژه قدردانی کرد.

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   پیام تسلیت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به مناسبت شهادت دکتر فخری‌زاده

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها