هرکارمندیک فرزندمعنوی/ الگوی تکریم درسازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان جنوبی|مهناز نجفی

  • کدخبر: 25922
  • چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۰۰ - ۱۱:۱۱

انتخاب شعار محوری” هر کارمند یک حامی معنوی” می تواند بعنوان یک فرهنگ ارزشمند و متعالی در سطح جامعه مطرح گردیده و بخشی از دغدغه خاطر این عزیزان و خانواده های آنان را برطرف نماید.

به گزارش “ پیام خاوران ” ضمن تسليت ايام سوگواری حامی محرومان و مستضعفان، پدر يتيمان حضرت اميرالمومنين علی (ع) و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات هم استانی عزیز از عنایات و الطاف ویژه الله متعال در شب های قدر ، همانطور که می دانیم طرح «هر کارمند یک فرزند معنوی» با هدف حمایت از فرزندان ایتام و محسنین در سراسر کشور در حال انجام است.

اجرای طرح هر کارمند یک حامی معنوی می تواند علاوه بر تامین نیازهای معیشتی ایتام و محسنین ، ابعاد مختلف زندگی این عزیزان را نیز شامل شود.

انتخاب شعار محوری” هر کارمند یک حامی معنوی” می تواند بعنوان یک فرهنگ ارزشمند و متعالی در سطح جامعه مطرح گردیده و بخشی از دغدغه خاطر این عزیزان و خانواده های آنان را برطرف نماید.

ماه مبارک رمضان علاوه بر اینکه بهار قرآن و فرصتی برای پالایش و تقویت ابعاد روحانی و جسمانی مؤمنین است، فضای معنوی مناسبی برای خدمت به هم نوع و گره‌گشایی از مشکلات نیازمندان نیز محسوب می‌شود.

با توجه به اهمیت ویژه به ایتام در ماه مبارک رمضان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی ثابت کرده که همواره به فکر ایتام و محرومان می باشد و در راستای حمایت مادی و معنوی از ایتام و فرزندان نیازمند در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به پویش ایران مهربان پیوسته است.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی؛ نیز به منظور تكريم ايتام و حمايت مالی و معنوی از كودكان يتيم و به تاسي از سيره نبي مكرم اسلام و ابوالايتام ، حامی محرومان حضرت علی(ع)؛  موضوع اکرام ایتام را به طور جدی در دستور کار خود قرار داده و با مشارکت ۱۰۰درصدی در این طرح ،زمینه حمایت مادی و معنوی از ایتام و نيازمندان را فراهم آورده است.

بیشتر بخوانید   گرامیداشت کرونایی هفته روابط‌عمومی |اميرعباس تقی‌پور

این سازمان ، از آغازین روزهای شروع این طرح با همکاری و ارتباط موثر با همکاران تلاشگر کمیته امام خمینی (ره) در استان در جهت تبلیغ، ترویج و جذب هرچه بیشتر هم استانی های عزیز به این طرح سراسر خیر ومهربانی، کوشیده است.

یکی از بزرگترین درس های امام علی(ع) و ماه رمضان، رسیدگی و دستگیری از ایتام است که مومنان و روزه داران نباید این موضوع را به خصوص در شبهای قدر فراموش کنند.

انشاالله شب‌های قدر را قدر بدانیم و با دست‌گیری از یتیمان و تأسی از مولایمان حضرت علی(ع)، بزرگ حامی محرومان ، با دستگیری از یتیمان و حمایت از آنان برای خودمان حامیان آسمانی بیابیم.

اجراي موفقيت آميز این طرح در سازمان متاثر از چند عامل بوده است، در واقع  نتيجه مشارکت فعال ریاست محترم و کلیه همکاران در همه رده های سازمانی است همچنین اجرای طرح از همان آغاز با  همراهی همه همکاران مواجه شد كه باعث شد تا ما نسبت به اجرای ۱۰۰درصدی این طرح دست یابیم.

البته ناگفته نماند همکاری و ارتباط دوسویه همکاران سازمان و همکاران کمیته امداد در اطلاع رسانی و تبلیغات این طرح بسیار موثر بوده است.

نشست ها و جلسات توجیهی این طرح بسیار راهگشا بود و با استقبال رییس و مسئولان سازمان قرار گرفت و آنهابا روی گشاده از این طرح خیرخواهانه استقبال کردند.

در همین راستا بدنبال دستور و تاکید رییس محترم سازمان ما نیز تلاش کردیم در خط مقدم این طرح قرار بگیریم و با یاری خداوند متعال و همکاری و همدلی همکارانم در سازمان توانستیم در این امر خدا پسندانه سربلند شویم.

بیشتر بخوانید   این داستان، آغاز و پایانش همین است| هرم پور

شب‌های قدر فرصتی برای مشارکت در طرح اکرام ایتام است،ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن و فرصتی برای پالایش و تقویت ابعاد روحانی و جسمانی ما است، و بهترین فضای معنوی برای خدمت و گره‌گشایی از مشکلات نیازمندان محسوب می‌شود.

توجه ویژه به ایتام در ماه مبارک رمضان، آثار معنوی و برکات فراوانی برای زندگی ما خواهد داشت، امیدوارم انشاالله به زودی زود شاهد مشارکت ۱۰۰درصدی مردم عزیز استان به ویژه کارمندان محترم در این طرح سراسر رحمت و برکت باشیم.

سازمان مدیریت و برنامه ریز استان در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و همچون گذشته در سبقت گرفتن و امور خداپسندانه تلاش میکند.

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان جنوبی

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها