ازدواج در شهرستان درمیان ۴۰ درصد افزایش یافت

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی از افزایش بیش از ۴۰ درصدی ازدواج در شهرستان درمیان خبر داد.

به گزارش “پیام خاوران“، علیرضا مهرآور در دیدار با فرماندار درمیان اظهار داشت: در دو ماهه نخست سال ۱۴۰۰ در این شهرستان ۱۰ واقعه طلاق نیز به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

وی گفت: تاکنون در این شهرستان بیش از ۲۵ هزار جلد شناسنامه مکانیزه صادر و تحویل متقاضیان شده که بیش از ۶۰ درصد جمعیت واجدین شرایط را پوشش داده است.

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به ثبت نام قریب به ۳۷ هزار نفر برای کارت هوشمند ملی در این شهرستان ابراز داشت که بیش از ۹۰ درصد واجدین دریافت این کارت پوشش داده شده اند و باید افراد باقی مانده نیز هرچه سریعتر ثبت نام کنند.

این مقام مسئول ضمن اشاره به طرح های عمران و تجهیز اداره ثبت احوال درمیان، از فرماندار این شهرستان درخواست تامین اعتبار لازم در حد مقدورات را کرد.

در ادامه این دیدار، بخشی فرماندار شهرستان درمیان نیز در سخنانی ضمن ارج نهادن به تلاش های همکاران ثبت احوال شهرستان درمیان، بر همکاری بیش از پیش با این مجموعه تاکید کرد.

در این سفر شهرستانی، مدیر کل ثبت احوال استان از اداره ثبت احوال درمیان نیز بازدید و از نزدیک ضمن دیدار با مراجعین، روند خدمت رسانی به مردم در آستانه انتخابات را بررسی کرد.

گفتنی است بازرس ثبت احوال خراسان جنوبی، مدیر کل را در این سفر همراهی کرد و امور مربوط به بازرسی اداره ثبت احوال درمیان نیز انجام شد.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   امام جمعه بیرجند: سلامت و آرای مردم صیانت شود

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها