عدم مشارکت در انتخابات راه گلایه و نارضایتی از عملکرد برخی مدیران نیست

امام جمعه بیرجند با تأکید بر مشارکت پررنگ مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی گفت:‌ قهر کردن و عدم مشارکت در انتخابات راه گلایه و نارضایتی از عملکرد برخی مدیران نیست.

به گزارش “پیام خاوران“، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با معاون سیاسی اداره عقیدتی- سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تبریک پیروزی‌های جبهه مقاومت در منطقه اظهار داشت: ما در شرایط بسیار حساسی قرار گرفته‌ایم که همه دشمنان برای اینکه آثار مخرب روی افکار و اندیشه مردم ما داشته باشند به صورت هماهنگ با یکدیگر فعالیت می‌کنند که البته تلاش و پیچ و تاب دشمنان از نوع تار عنکبوت است و اگر تلاشی صورت بگیرد برای مردم آشکار است.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه نارضایتی از مدیران اجرایی کشور نباید سبب شود عدم شرکت در انتخابات شود گفت: اینجا یک سوال مطرح می‌شود که اگر شما ناراضی هستید راه اینکه به مقصود رضایتمندی برسید چیست؟ آیا بی‌تفاوتی است تا باز هم همان ها به عنوان دولت سوم سرکار بیایند و همین اوضاع را ادامه دهند راهش این است یا نه؟

وی افزود: انقلاب فرصت بزرگی در اختیار ما قرار داده است و مردم باید برای اینکه خادمان خود را عوض کنند به صحنه بیایند و با حضور حداکثری انتخاب احسن داشته باشند، قهر کردن و عدم مشارکت در انتخابات راه گلایه و نارضایتی از عملکرد مدیران نیست چون دشمنان همین را می‌خواهند.

عبادی با بیان اینکه در سیاست چیزی خود به خود اتفاق نمی‌افتد و همه چیز از روی طرح و برنامه پیش می‌رود ادامه داد: نارضایتی مردم هم یک پروژه است که انجام می‌شود اما هوشیاری مردم اینجا ظهور پیدا می‌کند.

امام جمعه بیرجند خاطرنشان کرد: متاسفانه فضای مجازی دست بیگانگان و مزدوران است و آنها از این طریق القائات خود را منتقل می‌کنند که نسبت به این قضایا باید واکنش نشان داد.

بیشتر بخوانید   افزایش وقوع سرقت های خرد در خراسان جنوبی/۷۵ درصد جرایم کشف شد

وی ادامه داد: در مدت این چند روز بر عقلا و نخبگان تکلیف است که موضوعات را برای مردم رفع شبهه کنند، مردم ما هوشیارند، تجربه هم دارند خودشان وظیفه خود را می‌فهمند و سرنوشت خود را به دست افراد صالح می‌دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی در پایان اظهار داشت:‌ ما منتظر یک افتخار جدید در حوزه مقاومت علیه تحمیل خواسته‌های بیگانه هستیم تا اینکه آنها را برای همیشه مایوس کنند ما از مردم خود چنین انتظاری داریم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها