حضور مردم در انتخابات، رأی دادن به اقتدار و ارزش‌های نظام است

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات، رأی دادن به اقتدار و ارزش‌های نظام است، گفت: حضور مردم در انتخابات، رأی دادن به فرامین رهبر معظم انقلاب، آرمان‌های امام راحل(ره)، جبهه مقاومت و ایثار است.

به گزارش “پیام خاوران“، حمید ملانوری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برخی تحت تأثیر فشارهای روانی معاندان، به دنبال این هستند که ناامیدی را در جامعه ترویج کنند.

وی گفت: هیچ کس به جز دشمنان نظام، از این خوشحال نمی شوند که مردم در انتخابات حضور پیدا نکنند و این رویداد بزرگ خلق نشود.

استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه تکلیف و وظیفه همه ما، حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات است، افزود: انتخابات نشانه حضور و مشارکت است.

ملانوری ادامه داد: انتخابات در کشور ما نشانه پایبندی مردم به آرمان‌ها و ارزش‌های نظام است و حمایت و پشتیبانی جدی آنان از اردوگاه انقلاب و رهبری و ولایت را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات، رأی دادن به اقتدار و ارزش‌های نظام است، افزود: حضور مردم در انتخابات، رأی دادن به فرامین رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، آرمان‌های امام راحل(ره)، جبهه مقاومت و ایثار و به سرنوشت و آینده کشور است.

استاندار خراسان جنوبی گفت: هر کس در انتخابات شرکت نمی‌کند، سرنوشت و آینده او را دیگری رقم می‌زند، تصریح کرد: این انقلاب که با انتخاب مردم شکل گرفته، حرکت بزرگی را برای بشریت شروع کرده و ما با انتخاب‌های خود، راه  و مسیر آینده را نشان می‌دهیم.

ملانوری افزود: مثل همه انتخاب‌های بزرگ دیگر، برای استحکام پایه‌های نظام و استمرار این حرکت پرشتاب راه و رسم انقلاب، پای صندوق‌های رأی می رویم و افراد بهتر و اصلح تر را انتخاب می کنیم تا مدیریت اجرایی کشور، شهر و روستایمان را به دست بگیرند.

وی تاکید کرد: شرکت در انتخابات، وظیفه و تکلیف است، ما  چطور می خواهیم پاسخگوی شهدایی باشیم که آینده خود را از دست دادند تا ما به راحتی بتوانیم برای آینده کشور و خودمان تصمیم بگیریم؟

بیشتر بخوانید   ابلاغ50میلیاردتومان اعتبارآبرسانی روستایی به خراسان جنوبی+ویدئو

استاندار خراسان جنوبی با بیان این که انتخابات، تعیین کننده سرنوشت است، گفت: انتخابات در کشور ما مردم سالاری دینی را ثابت می کند لذا وظیفه ماست که به عنوان تریبون داران نظام، اهمیت اصل شرکت در انتخابات را به مردم بگوییم.

ملانوری از آغاز فرآیند انتخابات از چندین ماه پیش خبر داد و اظهار داشت: تأکید ما همواره بر اصل بیطرفی و رعایت قانون توسط مجریان انتخابات بوده و این که هر کس از این قانون عدول کند و خدشه ای به اصل بیطرفی وارد کند، از گردونه خارج می شود.

وی با بیان اینکه مقدمات کار به طور کامل برای برگزاری انتخابات فراهم شده است، یادآور شد: امید است  با هوشیاری و درایت مردم، در انتخابات ۲۸ خرداد با حضوری پرشور و آگاهانه، به دعوت رهبر معظم انقلاب لبیک بگوییم و سیلی محکمی به دهان دشمنان بزنیم.

احزاب می‌توانند به عنوان موتور محرکه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی، نقش برجسته‌ای ایفا کنند

دبیر ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات منجر به توسعه خراسان جنوبی خواهد شد.

قهرمانی با اشاره اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اظهار داشت: یکی از سطوح و عرصه‌های مهم مشارکت سیاسی، شرکت مردم در انتخابات است.

وی افزود: شرکت در انتخابات به عنوان یک رویداد سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در تمام مراحل زندگی تاثیرگذار است و از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون نیز نظام بر پایه رای مردم استوار بوده است‌.

دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی تصریح کرد: مشارکت فعال و آگاهانه در انتخابات‌های مختلف اعم از ریاست‌جمهوری، مجلس شورای اسلامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و خبرگان رهبری، یک ضرورت است که فراتر از دلبستگی‌های جناحی، قومی و… بُعد ملی پیدا می‌کند و طبعاً حضور پرشور مردم همیشه در صحنه استان منجر به توسعه خراسان جنوبی خواهد شد و همچون ادوار گذشته انتخابات، برگ زرین دیگری در تاریخ استان ثبت و ضبط خواهد شد.

بیشتر بخوانید   اهدای خون کارکنان شرکت گاز خراسان جنوبی

قهرمانی نقش و ظرفیت نخبگان و گروه‌های سیاسی در انتخابات را ممتاز برشمرد و یادآور شد: احزاب می توانند به عنوان موتور محرکه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی، نقش برجسته ای ایفا کنند و به عنوان حلقه واسط میان دولت و مردم جایگاه خاصی در رشد و توسعه استان دارند.

وی در پایان بار دیگر از مردم استان خراسان جنوبی دعوت کرد تا با توجه به برنامه ریزی و تبلیغات گسترده معاندین در قالب جنگ روانی برای مأیوس و دلسرد کردن مردم، با حضورآگاهانه و پرشور خویش، حماسه ای دیگر آفریده و دشمنان این آب و خاک را مرعوب کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/۱۰۵

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها