انبار مواد خوراکی احتکار شده در خراسان جنوبی کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان، در بازرسی از یک انبار واقع در شهرستان بیرجند ۲۰ میلیارد ریال انواع مواد خوراکی احتکار شده کشف کردند. 

به گزارش “پیام خاوران“، سردار ناصر فرشید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از احتکار تعداد زیادی مواد خوراکی در یک انبار مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: مأموران پس از تحقیقات و بررسی های انجام شده محل انبار احتکار مواد خوراکی را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از انبار تعداد ۱۵ هزار و ۴۳۸ عدد کارتن حاوی مواد خوراکی احتکار شده کشف کردند که بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه ارزش ریالی آن ۲۰ میلیارد ریال براورد شد.

وی با بیان اینکه مأموران در این رابطه یک متهم دستگیر کردند تصریح کرد: متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شد و محل انبار احتکار شده به دستور مقام قضائی پلمپ شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از هر گونه فعاليت هاي غيرقانوني، مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   سرمایه‌گذاری۸۴۰ میلیارد تومانی با انعقاد ۳ طرح در استان خراسان جنوبی

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها