رزمایش مدیریت مصرف برق با همکاری بسیجیان درمیان برگزارشد

رزمایش مدیریت مصرف برق با عنوان “طرح شهید عباسپور” با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان درمیان اجرا شد.

به گزارش “ پیام خاوران “ ؛ مهدی ترابی مدیر توزیع نیروی برق شهرستان درمیان در آئین افتتاح این رزمایش که در مسجد محمدرسول الله شهر اسدیه و باحضور جمعی از مسئولان ادارات این شهرستان برگزار شداظهار داشت:مدیریت مصرف برق کم مصرف کردن نیست،بلکه درست مصرف کردن است.

وی با اشاره به افزایش نسبی دما و به تبع آن افزایش مصرف برق در تمامی بخش های مصرف و همچنین کاهش نزولات آسمانی و کم شدن میزان تولید نیروگاه های برق آبی کشور،خواستار صرفه جویی درمصرف برق شد.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان درمیان با اشاره به اینکه در شهرستان ۲۳هزار مشترک وجود دارد،میزان مصرف روزانه برق توسط مشترکین را ۱۱٫۵ مگاوات دانست و گفت:در صورتیکه هر یک از مشترکین تنها یک لامپ اضافه را خاموش کنند،این میزان مصرف به ۹ مگاوات کاهش می یابد.

ترابی افزود:با آغاز فصل گرما،همکاران مدیریت توزیع برق شهرستان بصورت روزانه به ادارات شهرستان مراجعه و توصیه های لازم در خصوص صرفه جویی و مدیریت مصرف را ارائه کردند.

مدیر توزیع نیروی برق شهرستان درمیان استفاده از ظرفیت بسیج در آموزش مباحث مدیریت مصرف، همراهی مردم در سطح شهرستان برای مدیریت مصرف برق و نهادینه سازی مصرف انرژی و آموزش به مشترکین برق برای استفاده به موقع از وسایل برقی در بازه خارج از ساعت پیک را از جمله اهداف این رزمایش برشمرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان درمیان ضمن تاکید بر ظرفیت بالای بسیج در حل بحران ها و رفع کمبودها گفت: دراین رزمایش ۲۵۰ نفر از بسیجیان این شهرستان حضور دارند.

سرهنگ بشیری بیان کرد: این رزمایش در حوزه های گفتمانی، تبلیغی، مدیریتی و کنترلی اجرا و اقشار مختلف بسیج و آحاد مردم در اجرای این طرح نقش آفرینی می کنند.

بیشتر بخوانید   برگزاری مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم شهرستان سربیشه ویژه بانوان

درآئین افتتاح رزمایش،مدیر توزیع نیروی برق به همراه همکاران،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و نیروهای بسیجی همراه و همچنین سایر مسئولان ادارات حاضر در جلسه به درب منازل مسکونی و مغازه مشترکین مراجعه و توصیه های لازم در خصوص مدیریت مصرف برق را به مشترکین ارائه کردند.
انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها