۱۱۶ نفر از زندانیان شهرستان قاینات آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای قاینات گفت: در بحث آسیب دیدگان اجتماعی نیز از ابتدای امسال حدود ۱۱۶ نفر از زندانیان شهرستان قاینات آموزش های لازم را فراگرفتند.

به گزارش ” پیام خاوران “، محمدحسن مظلوم صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال ۴ ماهه نخست امسال در مجموع ، ۱۳۸ هزار نفر ساعت معادل یک هزار و ۱۵۰ نفر دوره   آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.

وی به طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار اشاره کرد و افزود: در ۴ ماهه نخست سال جاری، در بخش مهارت آموزی در محیط واقعی کار حدود ۲۵ نفر آموزش دیدند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای قاینات بیان کرد: همچنین در بحث آسیب دیدگان اجتماعی نیز از ابتدای امسال حدود ۱۱۶ نفر از زندانیان شهرستان قاینات آموزش های لازم را فراگرفتند.

مظلوم به عملکرد سال ۹۹ مرکز قاین و مراکز تابعه آن بر حسب نفر دوره اشاره کرد و افزود: در این راستا در بخش صنعت ۷۱۰ نفر، در بخش خدمات ۶۸۷ نفر، در بخش فرهنگ و هنر ۲۰۹ نفر و در بخش کشاورزی ۲۰۰ نفر آموزش دیدند.

وی به عملکرد سال ۹۹ مرکز قاین و مراکز تابعه بر حسب نفر ساعت اشاره کرد و بیان کرد: در  رشته های خدماتی ۱۵۰ هزار نفر ساعت، رشته های صنعتی ۱۸۷ هزار نفر ساعت، رشته های هنری ۵۶ هزار و ۶۰۰ نفرساعت و در رشته های کشاورزی ۳۸ هزار و ۷۰۰ نفر آموزش اجرا شده است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای قاینات یادآور شد: همچنین در کنار آموزش های دولتی فنی و حرفه‌ای قاینات ۲۷ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای نیز فعالیت دارند.

مظلوم از وجود یک مرکز معین در شهرستان قاینات خبر داد و اظهار داشت: همچنین ۴ مرکز اقماری نیز در شهرستان قاینات فعال است.

بیشتر بخوانید   شناسایی۲۶۵ بیمار مبتلا به کرونا

انتهای پیام/ ۱۰۱

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها