جهادگر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در خراسان جنوبی آسمانی شد

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: محمد مصطفی سارنگ عضو گروه جهادی شهید مومنی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران براثر سانحه واژگونی خودرو در خراسان جنوبی در حین مأموریت آسمانی شد.

به گزارش “پیام خاوران“، سرهنگ مهدی هنری  در جمع خبرنگاران از شهادت جهادگر محمد مصطفی سارنگ عضو گروه جهادی شهید مومنی دانشگاه خواجه نصیر طوسی تهران بر اثر سانحه واژگونی خودرو در شهرستان خوسف استان خراسان جنوبی خبر داد.

وی با بیان اینکه این سانحه دلخراش جمعه ۱۹ شهریور در مسیر ماژان به سمت خوسف در حین ماموریت اتفاق افتاده است گفت: متأسفانه این جهادگر بسیجی شب گذشته در بیمارستان بیرجند آسمانی شد.

هنری افزود: گروه جهادی شهید مومنی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از ۱۸ شهریور تا ۲۶ شهریور ماه به مدت یک هفته وارد استان شدند و در منطقه ماژان شهرستان خوسف در روستاهای پی رود و کریم آباد در عرصه عمرانی خدماتی از جمله ساخت و مرمت خانه محروم، ساخت سرویس بهداشتی و کانال کشی مزارع مشغول بودند.

وی گفت: این گروه جهادی به مدت یک هفته در مناطق محروم شهرستان خوسف در زمینه عمرانی ارائه خدمات کردند.

مسئول بسیج سازندگی استان  خراسان جنوبی این ضایعه دردناک را به خانواده  این جهادگر و همه جهادگران تسلیت گفت و افزود: برای این عزیز سفر کرده علو درجات و برای باز ماندگان صبر جزیل از درگاه خداوند متعال خواهانم.

هنری یادآور شد: خراسان جنوبی ۶ جهادگر آسمانی دارد که در حین ماموریت و در راه خدمت به مردم به رحمت خدا رفتند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز در پیامی درگذشت جهاد گر بسیجی برادر مصطفی سارنگ را تسلیت گفت.

در متن پیام سردار غلامرضا سلیمانی آمده است: خانواده محترم و معزز جهادگر بسیجی برادر مصطفی سارنگ سلام علیکم

بیشتر بخوانید   سومین جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی برگزار می شود

تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی مزین به نام ایثارگران و جهاد گرانی است که در راستای اعتلای آرمان های والای اسلام، همواره روحیه جهادی و انگیزه الهی، و حضور بی منت در میادین و عرصه های خدمت به محرومین هرگز آسودگی و آسایش را برنمی‌تابند.

عروج خالصانه و عاشقانه جهادگر بسیجی برادر مصطفی سارنگ دانشجوی جهادی دانشگاه خواجه نصیر در حین خدمت به ولی نعمتان خود در مناطق محروم خراسان جنوبی موجب تاثر و تالم خاطر بنده گردید.

مراتب تسلیت و تعزیت اینجانب را در مصیبت وارده پذیرا و در غم خود شریک بدانید. علو درجات معنوی و روحانی برای آن عزیز سفر کرده و بقای عمر توأم با صحت و سلامتی برای شما و بازماندگان شریف از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها