اجرای طرح سفیر ایمنی گاز برای چهارمین سال متوالی در خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از اجرای طرح سفیر ایمنی گاز برای چهارمین سال متوالی در استان خبر داد و گفت: این طرح یکی از ابتکارات شرکت گاز استان بوده است.

به گزارش “پیام خاوران“، سید محمود هاشمی در جلسه هماهنگی که با حضور مسئولین ستادی و روسای ادارات گازشهرستانها برگزار شد برای آمادگی هر چه بیشتر جهت ورود به فصل سرد تاکید کرد.

وی گفت: استان خراسان جنوبی به دلیل گستردگی دارای جغرافیایی متعدد می باشد و تامین پایدار گاز به خصوص در فصل سرد سال در این استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: با توجه به رو به اتمام بودن پروژه های گازرسانی در این استان و بهره مندی تمامی روستاهای دارای قابلیت گازرسانی تا چند ماه آینده از این نعمت خدادادی، باید تمام و کمال آمادگی ورود به فصل سرد سال را داشته باشیم.

هاشمی با اشاره به نکات مهم و عملیاتی جهت پایداری جریان گاز در فصل سرد خاطر نشان کرد: خوشبختانه تمهیدات مقتضی برای ورود به فصل سرد از ماه های پیش در دستور کار نواحی گازرسانی و نیز واحد های پشتیبانی فنی شرکت گاز استان قرار گرفته و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: سال گذشته اقدامات مناسبی برای صرفه جویی و استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی در شهرها و روستاهای استان انجام پذیرفته است و امسال نیز باید تمام تلاش خود را برای افزایش آموزش مصرف ایمن و بهینه به مشترکین به کار ببریم.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از اجرای طرح سفیر ایمنی گاز برای چهارمین سال متوالی در استان خبر داد و اظهار کرد: این طرح یکی از ابتکارات شرکت گاز استان بوده و کارشناسان شرکت گاز با حضور در شهرها و روستاها و با رعایت فاصله اجتماعی نسبت به آموزش نکات ایمن و استفاده بهینه از گاز طبیعی برای مردم اقدام می‌کنند.

بیشتر بخوانید   واکسن برکت برای افراد بالای ۱۸ سال تزریق می شود

هاشمی اظهار داشت: امیدواریم امسال نیز با مشارکت و همکاری مشترکان در استفاده ایمن از گاز طبیعی، شاهد حوادث ناگوار نباشیم و با مصرف بهینه و صرفه جویی در استفاده از گاز نقش بسزایی در کمک به اقتصاد خانواده داشته باشیم.

انتهای پیام/۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها