پیگیری اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور اولویت برنامه‌های خراسان جنوبی است

استاندار خراسان جنوبی گفت: پیگیری اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور در اولویت برنامه‌های استان قرار دارد.

به گزارش “پیام خاروان“، حمید ملانوری با تأکید بر این مطلب در جلسه بررسی مصوبات سفر آیت‌الله رئیسی به استان اظهار داشت: امید است با تزریق به موقع اعتبارات، شاهد نتیجه دادن این مصوبات و پروژه‌ها باشیم.

وی با بیان اینکه در این سفر پیشران‌ها و محورهای اصلی توسعه استان مورد تأکید قرار گرفت، تصریح کرد: اولویت‌بندی این موارد باید به درستی مدیریت شود.

استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: اجرای برخی طرح‌ها و پروژه‌ها به تنهایی می‌تواند گره از مشکلات بخش‌های زیادی بگشاید و باری را از دوش دیگر حوزه‌ها بردارد لذا در اولویت‌بندی‌ها این موضوع باید مدنظر قرار گیرد.

وی با تأکید بر این که تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام، مطالبه عمومی است، متذکر شد: با توجه به اینکه تکمیل این پروژه‌ها، بخش عمده ای از مشکلات استان را حل می کند، این موضوع نیز باید به طور ویژه در پروژه‌ها و مصوبات سفر دنبال شود.

ملانوریخاطرنشان کرد: برخی از این پروژه‌ها بیش از یک دهه است که آغاز شده و این زمان بر شدن، هزینه‌های اجرای کار را بالا برده است، لذا باید در اولویت پروژه‌های عمرانی استان دیده شوند.

به گفته وی با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته، طرح‌ها و پروژه‌های لحاظ شده در مصوبات سفر به صورت متوازن توزیع شده‌اند و هدف این است که همه مناطق از این پروژه‌ها منتفع شوند.

انتهای پیام/۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   فرماندار نهبندان: 93 پروژه عمرانی وخدماتی هفته دولت در نهبندان افتتاح و کلنگ زنی می شود

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها