یک تُن و ۴۸۰ کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شد

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: مأموران انتظامی یگان تکاوری امام حسین(ع) دیهوک در عملیات مشترک با ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان طبس در بازرسی از یک تریلی باری یک تن و ۴۸۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

به گزارش “پیام خاوران“، سردار ناصر فرشید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران یگان تکاوری امام حسین(ع) دیهوک در عملیات مشترک با ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان طبس هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور دیهوک- کرمان به یک تریلی باری مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی بیان کرد: مأموران در بازرسی از تریلی یک تن و ۴۸۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای داخل خودرو جاساز شده بود؛ کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: مأموران در این رابطه یک تریلی توقیف و یک متهم دستگیر کردند که متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

فرشید با بیان این که از ابتدای سال در جهت حفظ آرامش جامعه بالغ بر ۵۲ تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شده است؛ تصریح کرد: اقدامات مقابله ای پلیس با پدیده شوم مواد مخدر همه جانبه بوده و رصد و پیگیری تحرکات باندها و شبکه های توزیع کننده مواد مخدر در دستور کار مأموران مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.

وی از شهروندان خواست هر گونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   تامین نهاده‌های دامی در خراسان جنوبی به دغدغه‌ای بزرگ تبدیل شده است

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها