۲۷۰ کیلومتر از جاده‌های خراسان جنوبی مرمت و بهسازی شد

معاون راهداری ادراه کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۷۰ کیلومتر از جاده های استان جهت رفاه حال کاربران جاده ای و ارتقاء سطح خدمت پذیری، بهسازی و روکش شده است.

به گزارش “پیام خاوران“، محمد فدوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای امسال در حوزه نگهداری راه ها، ۲۳ قرارداد با اعتباری بالغ بر ۱۶۲۵ میلیارد ریال منعقد شده است.

معاون راهداری ادراه کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی ادامه داد: از شاخص ترین این قراردادها، اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای منتهی به شهرستان فردوس و اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محور قاین-خواف و اجرای آسفالت حفاظتی چیپ سیل (آسفالت سطحی) راههای فرعی  و روستایی حوزه استحفاظی خراسان جنوبی است.

وی افزود: در راستای پیشرفت فیزیکی پروژه ها، تا کنون بیش از  ۱۳۳۵ میلیارد ریال هزینه شده است که این عملکرد مربوط به اجرای۲۷۰ کیلومتر است.

فدوی خاطر نشان کرد: ضمناٌ به جهت مرمت جاده های سطح استان مقدار ۲۴۹۵۰۰ متر مربع توسط پیمانکاران حوزه نگهداری راه ها و ادارات شهرستان لکه گیری موضعی و هندسی انجام شده است و لکه گیری و چاله پر کنی توسط اکیپ راهداری در سطح جاده های استان بصورت مستمر در حال انجام است.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   آمادگی ناوگان بار و مسافر خراسان جنوبی برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها