کارفرمایان ارسال لیست حق بیمه را پشت گوش نیندازند

مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: کارفرمایان ارسال لیست حق بیمه در سامانه خدمات غیرحضوری را به روز‌های پایانی ماه موکول نکنند.

به گزارش “پیام خاوران“، سیدحسین فراتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام امور مربوط به لیست‌های ارسالی حق بیمه کارفرمایان از ابتدای اردیبهشت امسال به سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی انتقال داده شده است.

وی گفت: کارفرمایان در صورت عدم عضویت در این سامانه هرچه سریع‌تر در سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان ثبت‌نام کرده و ارسال لیست حق بیمه را به روز‌های پایانی ماه موکول نکنند.

مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی بیان کرد: با هدف فراهم شدن امکان کنترل‌های هوشمند و سیستمی و نمایش پیغام‌های متناسب و هشدار‌های به موقع عملکردی به کارفرمایان برای ارسال سریع‌تر و مطلوب‌تر لیست حق بیمه، کلیه امور مربوط به لیست‌های ارسالی حق بیمه کارفرمایان، تنها از طریق سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی eservices.tamin.ir امکان پذیر است.

وی تصریح کرد: دسترسی به سامانه سمت samt.tamin.ir تنها برای کارفرمایان غیرفعال شده و بیمه‌شدگان خویش‌پرداز از جمله بیمه‌شدگان اختیاری، بیمه‌شدگان مشاغل آزاد و سایر بیمه‌شدگانی که تاکنون از این سامانه برای پرداخت حق بیمه خود استفاده می‌کردند، کماکان می‌توانند از این سامانه برای واریز حق بیمه ماهانه خود استفاده کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   ۲۳۰۰ جهادگر در خراسان جنوبی فعال هستند

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها