تحقق و دستیابی ۱۲۷ درصد‌ی اهداف و برنامه‌های شرکت گاز خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از تحقق و دستیابی بالغ بر ۱۲۷ درصد‌ی اهداف و برنامه های پیش بینی شده در طول سال گذشته خبر داد.

به گزارش “پیام خاوران“، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در سال ۱۴۰۰ موفق شدیم با همت و كار جهادی و برنامه‌ريزي اصولي، به بیش از اهداف و موارد پيش بيني شده در حوزه های شبکه تغذیه و توزیع، گازرسانی به روستاها، گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی، نصب انشعابات و جذب مشترک جدید دست يابيم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۶۳۳ روستای استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند تصریح کرد: در سال ۱۴۰۰ در حوزه گازرسانی به روستاها با گازرسانی به ۲۳۲ روستا بالغ بر ۱۰۹ درصد هدف این بخش محقق گردید.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی به گازرسانی به ۲۵۳ واحد صنعتی و تولیدی استان طی سال گذشته اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در زمینه گازرسانی به صنایع نیز با همت کارکنان بالغ بر ۱۴۰ درصد هدف این بخش تحقق یافت.

وی افزود: طی سال گذشته ۱۶۳۹ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در استان اجرا شده و درصد تحقق اهداف در این حوزه نیز بالغ بر ۱۷۷ درصد بوده است.

هاشمی خاطر نشان کرد: بالاترین میزان گازرسانی روستایی و همچنین بالاترین میزان اجرای شبکه برای دومین سال متوالی به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است که این موفقیت مرهون همکاری مجدانه تمامي بخشها در حوزه های مختلف عملیاتی و ستادی در شرکت گاز خراسان جنوبی است.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   اجرای ۵۰۰ ویژه برنامه برای کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی در دهه فجر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها