۲۳۷ برنامه هفته دفاع مقدس در شهرستان فردوس برگزار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فردوس گفت: ۲۳۷ برنامه در سطوح مختلف شهرستان همزمان در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

به گزارش “پیام خاوران“، سرهنگ محمد فاطمی نسب در جمع خبرنگاران با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس اظهارداشت: هفته دفاع مقدس امسال با شعار «ما مقاوم هستیم» ، با برگزاری همایش رزمندگان دفاع مقدس و سخنرانی مقام معظم رهبری به صورت زنده در سراسر کشور صبح امروز آغاز شد.

وی بیان کرد: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و گردانهای بسیج، رژه موتوری ، مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزارشهدا، دیدار با ائمه جمعه شهرستان، سرکشی از رزمندگان و جانبازان و آزادگان دفاع مقدس، برگزاری جلسات روایتگری در پایگاههای مقاومت بسیج و مدارس، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی در سطوح مختلف،افتتاح پروژه های بسیج سازندگی، برگزاری میز خدمت،توزیع بسته های کمک معیشتی و نیز اعزام کاروان پیاده در این ایام به سمت خرم مطهر رضوی، از مهمترین برنامه های ناحیه مقاومت بسیج سپاه در هفته دفاع مقدس می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فردوس با تاکید بر اینکه باید واقعیت ها و حقایق دفاع مقدس را به نسل جدید منتقل کنیم ،  بیان داشت: نباید در عرصه روایتگری اجازه دهیم تا دشمن حقایق دفاع مقدس را آنطور که می خواهد نشان دهد.

سرهنگ  فاطمی نسب افزود: باید در حوزه روایتگری که از مصادیق جهاد تبیین است، در هفته دفاع مقدس حداکثر را داشته باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فردوس گفت: دشمن در عرصه رسانه بسیار برنامه ریزی می کند که  نمونه آن را در اتفاقات اخیر در کشور شاهد بودیم، که علیرغم وجود فیلم و مستندات ، به دنبال تخریب نظام جمهوری اسلامی برآمده است.

بیشتر بخوانید   توزیع ۲۶ سری جهیزیه همزمان با هفته دفاع مقدس در خراسان جنوبی

فاطمی نسب با بیان اینکه حجاب و پوشش نماد و شاخصه اصلی اسلام و انقلاب است افزود: دشمن با این قضیه به دنبال تخریب اصل نظام و انقلاب است و گمان می کند با ازبین بردن پوشش و حجاب ، می تواند نظام جمهوری اسلامی را خدشه دار کرده و براندازد.

وی تصریح کرد: این موضوع در جهت تحت الشعاع قرار دادن موضوع و‌حماسه جهانی اربعین و خحضور بیست میلیونی زائران در این ایام در کشور عراق است.

فاطمی نسب اضافه کرد: از طرفی آنها به دنبال این هستند تا حضور مسئولین ما در سازمان ملل را تخریب و موجب شوند تا عزت و اقتداری که امروز داریم کمتر به آن پرداخته شود.

انتهای پیام/۱۰۱

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها