۴۴ زندانی استان خراسان جنوبی در دهه فجر آزاد می‌شوند

معاون سلامت، اصلاح و تربیت ستادکل زندان‌های استان خراسان جنوبی گفت: در ایام دهه فجر زمینه آزادی ۴۴ زندانی فراهم شده و ۴۴ بسته معیشتی نیز در بین خانواده‌های زندانیان نیازمند مرکز استان توزیع می‌شود.

به گزارش “پیام خاوران” مجید آذر مهری ظهر امروز در ستاد چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اعضا این ستاد اظهار داشت: حرکتی که به رهبری امام خمینی(ره) و پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد، نقطه سرآغازی برحرکت‌های استکبار ستیز و ظلم‌ستیز در جهان محسوب می‌شود که تاکنون نیز با پرچمداری مقام معظم رهبری با صلابت و اقتدار ادامه پیدا کرده‌است.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت ستادکل زندان‌های استان خراسان جنوبی افزود: دهه مبارک فجر، تجلی‌بخش حماسه‌ها و ایستادگی مردم ایران در مقابل رژیم طاغوت است که در نهایت این ایستادگی منجر به شکست رژیم ستم‌شاهی و استقرار حکومتی با پایه‌های دینی و مردمی شد.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت ستادکل زندان‌های استان خراسان جنوبی با اشاره به دشمنی‌های کشورهای غربی و در راس آن امریکا عنوان کرد: استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه به‌دلیل ماهیت «ظلم‌ستیزی» و «استکبارستیزی» آن سبب شد تا کشورهای غربی و در راس آن امریکا در منطقه احساس خطر کنند و به‌همین منظور از همان آغازین روزهای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی دشمنی خود را با نظام جمهوری اسلامی ایران آشکار ساختند.

وی با تشریح لزوم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد: حرکتی که به رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد، نقطه سرآغازی بر حرکت‌های استکبارستیز و ظلم ستیز در جهان محسوب می‌شود که با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ارزش‌های انسانی، دینی و جهانی آن را برای خود و جهانیان بار دیگر مرور کنیم و سرلوحه اقدامات خود در هر زمینه‌ای قرار دهیم.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت ستادکل زندان‌های استان خراسان جنوبی هدف از برگزاری این نشست را ایجاد هماهنگی میان بخش‌های گوناگون به‌منظور برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر در زندان‌های استان ذکر کرد و گفت: تمامی برنامه‌هایی که در این نشست ذکر خواهد شد، با حضور اعضاء به تصویب می‌رسد و در این نشست به‌منظور هر چه بهتر برگزار شدن دهه مبارک فجر تبادل نظر و عملیاتی خواهد شد.

بیشتر بخوانید   افزایش 28 درصدی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی خراسان جنوبی

آذرمهری اظهار داشت: در ایام دهه فجر ۴۴ زندانی زمینه آزادی آنها فراهم خواهد شد و همچنین ۴۴ بسته معیشتی با همکاری انجمن حمایت زندانیان بی جند در بین خانواده‌های زندانیان نیازمند مرکز استان توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: تبیین نقش موثر دستگاه قضایی در استحکام نظام، توزیع بسته معیشتی با همکاری انجمن حمایت زندانیان بیرجند، فراهم‌سازی زمینه آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم با دستاوردهای انقلاب اسلامی و در چهل و چهارسال تلاش در عرصه‌های مختلف در جهت تحقق عدالت، تبیین مناسب رویکردهای مورد نظر برای ورود به دهه پیشرفت و عدالت و ایجاد امید و نشاط به آینده انقلاب اسلامی از جمله اهداف و برنامه‌های این مجموعه در ایان دهه فجر است.

انتهای پیام/۱۰۴

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها