۱۵۰۰ عنوان برنامه دهه فجر توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی اجرا می‌شود

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی از اجرای یک هزار و ۵۰۰ برنامه توسط بچه‌های مسجد در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش  “پیام خاوران” حجت‌الاسلام علی محقی در نشست خبری با بیان اینکه درمجموع در کمیته مساجد ستاد دهه فجر خراسان جنوبی یک هزار و ۵۰۰ برنامه اجرا می‌شود اظهار داشت: در بخش فجرانه برنامه‌هایی از جمله آذین بندی محلات را خواهیم داشت.

وی افزود: در بخش فجرانه از افرادز که پرشکوه‌ترین، خلاقانه‌ترین و کم هزینه‌ترین آذین بندی را داشته باشند تقدیر خواهیم کرد.

برگزاری جشنواره فجر انقلاب بچه‌های مسجد در استان

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: در ایام دهه فجر، جشنواره فجر انقلاب بچه‌های مسجد را در خراسان جنوبی برگزار خواهیم کرد که در بخش‌های مختلفی چون سهم من، فجرانه، بخش پلاکارد نویسی، مترسک سازی، کتابخوانی و بخش حرف حساب برگزار می‌شود.

محقی با بیان اینکه در بخش سهم من معرفی دستاوردهای انقلاب در قالب یک ویدئو جذاب و خلاقانه پیگیری می‌شود و جوایز ویژه‌ای در این بخش در نظر گرفته شده است گفت: در بخش پلاکاردنویسی هم به زیباترین و خلاقانه‌ترین اثر دست ساز مردمی جوایز اهدا می‌شود.

وی ادامه داد: در بخش حرف حساب نیز محتوای پلاکارد و عکس نوشته و پیام کوتاه و شعار برای ۲۲ بهمن پیگیری می‌شود همچنین در بخش کتابخوانی مطالعه و مسابقه از زمان جنگ ویژه نوجوانان ۱۲تا۱۵ سال برگزار می‌شود.

 سفر رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به خراسان جنوبی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی نیز در نشست خبری ستاد دهه فجر با بیان اینکه در خراسان جنوبی جانباز ۶۵ درصد داریم که نمادی از مقاومت مردم این دیار در برابر ظلم رژیم پهلوی است اظهار داشت: برگزاری مراسم مهمانی لاله‌ها در سیزدهم بهمن ماه و برگزاری جشن انقلاب از دیگر برنامه‌ها است.

بیشتر بخوانید   455 اثر به اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور ارسال شد

نوفرستی با بیان اینکه سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران، برگزاری مسابقات ورزشی، شعر و داستان با موضوع شهدا و روایت پیشرفت انقلاب در ۴۳ سال گذشته و انجام طرح پایش سلامت جامعه ایثارگری از دیگر برنامه‌های کمیته ایثارگری است.

سفر ۵۰۰ نفر از جامعه ایثارگران استان به عتبات عالیات

وی با بیان اینکه جنوب خراسان ۱۴ شهید و ۲۲ جانباز در روزهای پیروزی انقلاب و مبارزه با رژیم پهلوی تقدیم اسلام کرده است بیان کرد: دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، دیار با خانواده شهدا، برگزاری شورای ترویج ایثار و شهادت در استانداری، دیدار با جامعه نخبگان و تشکل‌های جامعه ایثارگری از برنامه‌های سفر رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به خراسان جنوبی است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: در دهه فجر ۵۰۰ نفر از جامعه ایثارگری خراسان جنوبی به صورت هوایی از بیرجند به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/۱۰۴

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها