مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی خبرداد

برگزاری کارگاه آموزشی الزامات پدافند غیر عامل در شرکت گاز خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از برگزاری کارگاه آموزشی الزامات پدافند غیر عامل با حضور بسیجیان این شرکت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری” پیام خاوران“سید محمود هاشمی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را آمادگی کارکنان درمقابله با حوادث وحملات احتمالی وکاستن آسیب پذیری نیروی انسانی در تاسیسات و تجهیزات حیاتی اعلام داشت.

وی گفت: به منظور بالا بردن سطح علمی و آموزشی کارکنان در موارد اضطراری و آمادگی هرچه بیشتر کارکنان در مقابل هرگونه تهدیدات و در راستای مصونیت سازی این دوره اموزشی برگزارشد.

مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی دفاع حداکثری، ایجاد فضایی امن و دفاع از مراکز، زیرساختها و سرمایه های انسانی را از دیگر اهداف این کارگاه آموزشی بود که توسط مدرس کارگاه آموزشی آقای دکتر رضوی عنوان گردید.

وی افزود: طی این دوره آموزشی، الزامات پدافند غیر عامل در قالب 400 نفر ساعت برگزار شد.

هاشمی بیان کرد: در این دوره آموزشی مفهوم و تاریخچه پدافند غیرعامل، سطوح پدافند غیرعامل، امنیت ملی و پدافند غیرعامل، اصول و ملاحظات پدافند غیرعامل، مرور کلی تهدیدات و آشنایی با تهدیدات جنگ نرم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدرس دوره با اشاره به سیاستهای ابلاغی و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) درحوزه پدافند غیرعامل و برنامه چهارم توسعه،مطالبی درارتباط با آمایش سرزمینی و فراهم نمودن بستر آموزش و فرهنگ سازی وهمچنین ایمن سازی منابع و زیرساخت های ضروری کشور، پدافند اتمی، کاهش آسیب پذیری، ،دفاع غیر نظامی، افزایش آستانه مقاومت ملی و … ارائه داد.

 

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   فعالیت 33 مجتمع خدماتی رفاهی در جاده‌های خراسان جنوبی

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها