380 قطعه زمین رایگان به متقاضیان طرح جوانی جمعیت در خراسان جنوبی واگذار شد

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از تخصیص و واگذاری 380 قطعه زمین رایگان به متقاضیان طرح جوانی جمعیت در استان خبر داد.

به گزارش “پیام خاوران” میرمحمد مودی صبح امروز نهم مهرماه در آیین واگذاری زمین به 380 متقاضی طرح جوانی جمعیت در استان که به صورت نمادین در شهرستان نهبندان و باحضور معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان نهبندان، امام جمعه و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد اظهار داشت: تاکنون 10 هزار و124 نفر در سامانه ثبت نام کرده اند که برای 4 هزار و 496 نفر پرونده تشکیل شده است.

وی افزود: در همین راستا برای 2 هزار و 166 متقاضی در سطح استان زمین تامین شده و تا به امروز مراحل قرعه کشی و واگذاری هزار و 526 قطعه زمین طی مراسمات مختلف به متقاضیان واجد شرایط انجام شده است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی بیان کرد: امروز در این مراسم که تحت عنوان پویش پیامبر رحمت(ص) از اول لغایت هفدهم ربیع الاول در سراسر کشور برگزار می‌شود 380 قطعه زمین به متقاضیان قانون جوانی جمعیت در 6 شهرستان استان خراسان جنوبی اهدا و واگذار می‌شود.

وی ادامه داد: این 380 قطعه زمین در شهرستان‌های بشرویه، نهبندان، سربیشه، درمیان، قاین و خوسف به صورت رایگان تحویل متقاضیان می‌شود و صرفاً هزینه آماده سازی آنها پس از دو سال تنفس و طی اقساط هشت ساله دریافت می‌شود.

به گفته وی از این 380 قطعه، 36 قطعه در شهرستان بشرویه، نهبندان 90 قطعه، سربیشه 26 قطعه، درمیان 104 قطعه، قاین 24 قطعه و خوسف 100 قطعه قرار دارد.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی تصریح کرد: تامین زمین برای سایر مشمولان این طرح در استان خراسان جنوبی در حال پیگیری است تا در مراحل بعدی واگذاری به آنان انجام شود.

بیشتر بخوانید   ۴۳ کیلومتر از باند دوم محور قاین - کال شور تکمیل شد

انتهای پیام/102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها