معرفی شرکت تروند زعفران قاین :

کیفیت زعفران تروند از شهرت جهانی برخوردار است

گروه کشاورزی و زعفران کاری صنایع تبدیلی و تکمیلی تروند زعفران قاین با بیش از دو هزار عضو کشاورز تامین کننده در بیش از 35 کشور جهان حضور فعال دارد کیفیت زعفران تروند از شهرت جهانی در بازارهای صادراتی زعفران ایران برخورداراست

به گزارش پایگاه خبری” پیام خاوران ” قرن هاست که خراسان جنوبی پیشتاز ، پیشگام و پرچم دار تولید بهترین زعفران در جهان است. به همین منظور قاینات را پایتخت زعفران جهان می نامند.

 

به پاس حفظ این جایگاه برآن شدیم تا این پیش قدمی را هم چنان با جدیدترین تغییرات و تحولات بازارهای جهانی بسط دهیم و تقدیم نسل های آینده نماییم و هم چنان این پرچم پر افتخار را در این سرزمین کهن تولید زعفران برافراشته نگه داریم.

 

پدران و مادران عزیز ما كه عمر پر برکت خویش را در کشت و تولید با کیفیت ترین زعفران دنیا در این منطقه سپری کرده اند به ما آموختند چگونه علم را با تجربه درآمیزیم و در کسب کار زعفران طرحی نو دراندازیم تا پاس داشت این میراث کهن خانوادگی و ودیعه الهی باشیم.

بدین منظور در ادامه راه آنها به درخواست پیران دانا و همت جوانان توانا آستین همت بالا زده تا بکوشیم این پرچم برافراشته را هم چنان برفراز نگه داریم.

سال 1375 هجری خورشیدی دستان توانا، کلنگ همت برزمین زد و نخستین واحد اصولی تحقیقات، فرآوری بسته بندی و صادرات زعفران در خاک قائنات ریشه دواند. دیوارها برآمدند و قامت های استوار، ستون به سقف ها زدند تا سایبانی فراهم شود از دانایی و توانایی.

 

با اتمام کار پروژه در 11 و 12 آبان ماه سال 1381 همزمان با برگزاری اولین جشنواره ملی زعفران، اولین مجتمع بین المللی و واحد اصولی سورت، فرآوری، بسته بندی و صادرات زعفران با نام شرکت تروند زعفران قاین را درکنار مزارع زیبای زعفران راه اندازی نمودیم.

بیشتر بخوانید   1357 پروژه گازرسانی با 1700میلیاردتومان سرمایه گذاری در خراسان جنوبی اجرا شد

 

دراین تردیدی نیست آنان که کودکی خود را در لابه لای گل های زعفران گذرانده اند و چهره رنج دیده خود را با سرخی زعفران سرخ نگه داشتند بهتر از دیگران می دانند با این موهبت خدادادی چگونه همراه شوند وآن را به اوج عزت برسانند.

 

تروند زعفران قاین سایه بانی است که همین کودکان زعفران کار دیروز و مردان امروز آن را فراهم آوده اند تا در سایه آن با همدلی و هم صدایی زعفران ایران را بیش از گذشته جهانی کنند.

اکنون گروه کشاورزی و زعفران کاری صنایع تبدیلی و تکمیلی تروند زعفران قاین با بیش از دو هزار عضو کشاورز تامین کننده در بیش از 35 کشور جهان حضور فعال دارد کیفیت زعفران تروند از شهرت جهانی در بازارهای صادراتی زعفران ایران برخورداراست و موفقیت های کسب شده در سال های اخیر گواه این مهم می باشد.

 

انتهای پیام/

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها