طرح «نور» اقدام بزرگ و شجاعانه نیروی انتظامی است

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به طرح «نور» نیروی انتظامی، این را یک طرح بزرگ دانست و گفت: بدنه عمومی ملت دنبال طهارت، پاکی و عفت اند و از این اقدام بزرگ و شجاعانه نیروی انتظامی حمایت می‌کنند،

به گزارش پیام خاوران، حجت الاسلام مهدی رحیم ابادی ظهر امروز در خطبه‌های  نمازعبادی سیاسی جمعه در مسجد جامه المهدی (عج) بیرجند با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران مسیر ظهور را نزدیک می‌کند، اظهار داشت: مردم ایران بیش از چهل سال است که پای کار انقلاب هستند و تا ظهور آخرین ولی خدا محکم‌تر از قبل پای کار خواهند بود.

وی گفت: امروز خون کودکان و مردم فلسطین به ثمر نشسته و به برکت این خون‌ها، بیداری جهان نسبت به جنایات اسرائیل به داخل دانشگاه‌های آمریکا و کاخ سفید رسیده و اضمحلال غده سرطانی اسرائیل نزدیک است.

امام جمعه موقت بیرجند خطیب جمعه موقت بیرجند به تجمع و تظاهرات دانشجویان در سراسر جهان به ویژه در آمریکا و مقابل کاخ سفید اشاره کرد و گفت: امروز خون کودکان و مردم فلسطین به ثمر نشسته و به برکت این خون ها، بیداری جهان نسبت به جنایات اسرائیل به داخل دانشگاه‌های آمریکا و کاخ سفید رسیده و اضمحلال غده سرطانی اسرائیل نزدیک است.

امام جمعه موقت بیرجند ضمن تبریک روز معلم، حراست از انقلاب و مبارزه با شرک و نفاق را وظیفه معلمان، اساتید و آحاد مردم دانست و یادآور شد: معلمان باید در زمینه معرفی برکات انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای جهانی آن تلاش کنند.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه مسئله بزرگ جهان اسلام امروز غزه است، افزود: امید است غده سرطانی اسرائیل بزودی از روی زمین برای همیشه برکنده شود.

حجت الاسلام رحیم آبادی با بیان اینکه کارگاه بزرگ اقتصادی و عمرانی در کشور شکل گرفته و پیش می رود، ادامه داد: قطعا مشکلاتی است اما با صبر و تحمل حل می‌شوند.

بیشتر بخوانید   ثبت سفارش 162 هزار دانش آموز خراسان جنوبی در سامانه کتب درسی

وی با اشاره به طرح «نور» نیروی انتظامی، این را یک طرح بزرگ دانست و گفت: بدنه عمومی ملت دنبال طهارت، پاکی و عفت اند و از این اقدام بزرگ و شجاعانه نیروی انتظامی حمایت می‌کنند، البته باید تذکر لسانی توسط مردم هم صورت گیرد و به طرح نور تنها اکتفا نشود.

امام‌ جمعه موقت بیرجند همچنین در خطبه های اول نماز با اشاره به اینکه برترین حرام جلو رفتن و یا عقب افتادن از امام است، تصریح کرد: جریان نفوذ خطرناک ترین جریان برای اسلام است که باید در دوره آخرالزمان، بسیار مراقب آنها بود.

وی ضمن تسلیت شهادت امام صادق(علیه السلام) و اینکه ایشان بیش از چهار هزار شاگرد تربیت کردند، گفت: امام صادق(علیه السلام) معرفت شناسی و شناخت ولی خدا را به خوبی برای ما بیان کرده است.

امام‌ جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه تبعیت از ولی خدا و دشمن شناسی پیام امام صادق علیه السلام است، ادامه داد: در عصر حاضر نیز جریانات ضد امام صادق(علیه السلام) اشخاصی را به عنوان وارد حوزه علمیه کردند که مقابل مبلغان واقعی دین بایستند و برخی از اینها اقداماتی را هم انجام دادند اما موفق نبودند.

حجت الاسلام رحیم آبادی با اشاره به اینکه امام صادق (علیه السلام) بالاترین آرمان امامان را برپایی حاکمیت الهی می دانند، گفت: دلیل عدم قیام امام صادق (علیه السلام) نداشتن یاران پا در رکاب و واقعی بود.

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها