قرارگاه‌های عملیاتی بسیج سازندگی خراسان جنوبی تجهیز شد

مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: با کمک سازمان بسیج و بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی ۲۶۰ قلم از تجهیزات در حوزه زیرساختی، عمران و رسانه در اختیار قرارگاه‌های جهادی شهرستان‌ها با هدف پوشش گروه‌های جهادی قرار می‌گیرد.

به گزارش “پیام خاوران” مهدی هنری صبح امروز در جمع خبرنگاران از تجهیز قرارگاه‌های عملیاتی استان خبر داد.

وی افزود: یکی از نیازهای اساسی گروه‌های جهادی که در قالب قرارگاه‌های عملیاتی فعالیت می‌کنند، تجهیز قرارگاه‌های عملیاتی برای استفاده بهینه از گروه‌های جهادی در مأموریت‌ها و مواقع بحران است.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌ جنوبی بیان کرد: بر این اساس اولین اقدام برای قرارگاه‌های جهادی در سال جاری تجهیز قرارگاه‌ها است. با کمک سازمان بسیج و بسیج سازندگی خراسان جنوبی 260 قلم از تجهیزات در حوزه زیرساختی، عمران و رسانه در اختیار قرارگاه‌های جهادی شهرستانها با هدف پوشش گروه‌های جهادی قرار می‌گیرد.

وی اظهار داشت: ارزش ریالی این تجهیزات بیش از 40 میلیارد ریال است که با هماهنگی صورت گرفته با استانداری خراسان‌جنوبی مقرر شد ظرفیت‌های استان در بحث تجهیز در برنامه‌ها باشد و بتوانیم در سال 1403 با اولویت قرارگاه‌ها تجهیز قرارگاه‌هایی که سابقه بیشتری دارند و مجهز به مکان مشخص هستند، اقدام شود. ان‌شاءالله تا پایان سال بتوانیم تجهیزات گسترده‌تری در اختیار جهادگران قرار دهیم تا بتوانند به کارهای بزرگتری با حجم گسترده‌تری ورود داشته باشند.

انتهای پیام/102

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   خدمت به مردم در لباس جهاد به یاد سردار دل‌ها

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها