لزوم‌ پرداختن به جهاد تبیین در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی کشور

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسن جنوبی بر لزوم‌ پرداختن به جهاد تبیین به صورت حرفه‌ای‌تر در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی کشور تأکید کرد و گفت: در قرارگاه جهاد تبیین، شبکه‌سازی حرفه‌ای نیاز است.

به گزارش “پیام خاوران” سردار محمدرضا مهدوی امروز در قرارگاه جهاد تبیین استان خراسان جنوبی اظهار داشت: در سال گذشته بیش از ۸ هزار نفر از خراسان جنوبی به اردوی راهیان نور اعزام شدند، همچنین برای اولین بار برای اعزام طلاب جوان استان به راهیان نور سهمیه اختصاص یافت و با برگزاری این عملیات بزرگ فرهنگی یک اقدام تبیینی خوب و موثر در استان انجام شد.

وی بیان کرد: در زمینه انعکاس، جمع‌آوری اسناد و مستندسازی اقدامات فرهنگی کشور از جمله راهیان نور، دستاوردهای دفاع مقدس و جهاد تبیین ضعیف عمل کردیم و پرداختن به این موارد نیازمند فعالیت رسانه‌ای بیشتر و جدی‌تر است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسن جنوبی، به تأثیر اردوهای راهیان نور بر ارتقای معنویت در بین جوانان اشاره کرد و گفت: در اردو‌های راهیان پیشرفت دستاورد‌های صنعتی، دفاعی و زیرساختی کشور بیان می‌شود.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده خراسان جنوبی به عنوان استان پایلوت در این زمینه معرفی شد که از این طريق بتوانیم امکانات و ظرفیت‌های این استان را به اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان معرفی کنیم.

مهدوی، بر فعالیت قرارگاه جهاد تبیین در کنار برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت تأکید کرد و افزود: بسیاری از بازدیدکنندگان با حضور در اردوهای راهیان پیشرفت بهتر و ملموس‌تر توانمندی‌های کشور را درک می‌کنند.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسن جنوبی عنوان کرد: امروز خودباوری و احساس امیدی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است در جامعه‌ ایجاد شده است.

وی اظهار داشت: در قرارگاه جهاد تبیین، شبکه‌سازی حرفه‌ای نیاز است و بایستی در این زمینه به ویژه در آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها بیشتر تلاش شود.

بیشتر بخوانید   مساجد ودانشگاه‌ها باید در عرصه جهاد تبیین ورود پیدا کنند

مهدوی، بر لزوم‌ پرداختن به جهاد تبیین به صورت حرفه‌ای‌تر در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، دفاعی کشور تأکید کرد.

انتهای‌ پیام/102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها