زائران حج تمتع خراسان جنوبی ارز خود را در فرودگاه تحویل بگیرند

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی گفت: ارز مسافرتی زائران حج تمتع، امسال در فرودگاه تحویل داده می‌شود.

به گزارش “پیام خاوران“، عظیم طهماسبی با اعلام این خبر اظهار داشت: زائران حج تمتع خراسان جنوبی، ارز مسافرتی خود را امسال در فرودگاه و روز اعزام تحویل بگیرند.

وی گفت: برای ششمین سال متوالی، اعزام زائران حج تمتع استان از فرودگاه بیرجند انجام می‌شود که امسال هم اعزام این زائران جمعه 4 خرداد 1403 از فرودگاه شهید کاوه بیرجند آغاز می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی افزود: امسال بر طبق برنامه‌ریزی‌ها، سرویس تحویل ارز مسافرتی به زائران، در فرودگاه انجام می‌شود که زائران بعد از چک پاسپورت و خروجی، در داخل سالن ترانزیت فرودگاه باید ارز ثبت‌نام شده‌ خود را تحویل بگیرند.

وی گفت: زائران و مدیران کاروان‌ها باید توجه داشته باشند که برای تحویل  ارز مسافرتی باید در پیام رسان بله نسبت به ثبت نام در سامانه ارز سنا اقدام و شناسه فروش را دریافت کنند و هنگام تحویل ارز مسافرتی در فرودگاه باید شناسه فروش به همراه پاسپورت و یک فرم تحویل ارز به مسئولان فرودگاه در سالن ترانزیت ارائه دهند تا بتوانند 500 دلار آمریکایی تحویل بگیرند.

طهماسبی تصریح کرد: برنامه آغاز سفر زائران حج تمتع از فرودگاه بیرجند شامل 3 پرواز در ساعت‌های 5 صبح، 17 و 21 روز جمعه 4 خرداد است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی افزود: برای انجام پرواز زائران حج تمتع بدون تأخیر، هیچ گونه مراسم بدرقه‌ای در فرودگاه انجام نمی‌شود و هر گونه تغییر در زمان پرواز از طریق کانال اطلاع‌رسانی فرودگاه در سامانه ایتا و همچنین پرتال اداره کل فرودگاه‌های خراسان جنوبی به آدرس www.birjand.airport.ir اعلام می‌شود.

انتهای پیام/ 102

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   افزایش۳۰ درصدی ترافیک در شهر‌های خراسان جنوبی/رانندگان سرویس مدرسه مجوز‌های قانونی را ازدستگاه‌های مربوطه دریافت کنند

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها