ذخیره کالاها در استان خراسان جنوبی مطلوب است

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: ذخیره کالاهای استان مطلوب است و هیچ کمبودی در زمینه اقلام اساسی در بازار نداریم.

به گزارش “پیام خاوران”، مهدی جعفری در کمیسیون تنظیم بازار استان خراسان جنوبی با بیان اینکه در چند ماه اخیر افزایش قیمت چندانی در کالاهای سطح بازار به جز در چند مورد نداشتیم، اظهار داشت: در زمینه سیب درختی، سیب زمینی، پیاز و گوجه ‌فرنگی مقرر شد سازمان تعاون روستایی ورود پیدا کند و در این زمینه عرضه مستقیم در بازار صورت گیرد. ذخیره کالاهای استان مطلوب است و هیچ کمبودی در زمینه اقلام اساسی در بازار نداریم.

وی با اشاره به فصل تابستان و افزایش مراجعات و نیاز مردم به برخی حوزه‌ها، متذکر شد: در راستای حمایت از مصرف کنندگان و کنترل شرایط، هزینه‌های کلاس‌های فوق برنامه و اوقات فراغت، باشگاه‌ها و اماکن ورزشی، میوه فروشی‌ها، بستی فروشی‌ها، رستوران‌ها و تالارها مورد رصد و نظارت جدی قرار می‌گیرد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به سهم قابل توجه اجاره‌ بهای مسکن در نرخ تورم، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در فصل نقل و انتقالات مسکن قرار داریم‌، لازم است با رصد و نظارت شرایط، اجاره بهای مسکن در راستای کاهش دغدغه‌های مردم تدبیر شود.

وی از نیاز بازار به برخی اقلام در آستانه عید غدیر گفت و تأکید کرد: اقلام اساسی مورد نیاز جشن غدیر باید تأمین شده و در اختیار متولیان قرار گیرد. باید همه دست به دست هم بدهیم تا جشن عید غدیر به نحو احسن برگزار شود.

جعفری خواستار تعیین تکلیف سریع‌تر انبار شرکت غله توسط شرکت پشتیبانی امور دام و شرکت غله تا جلسه آینده کمیسیون بازار استان شد.

انتهای پیام/ 102

بیشتر بخوانید   هشتمين آزمون مشترك دستگاه‌های اجرايی به تعويق افتاد
چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها