تکمیل محور بیرجند- اسدیه 1300 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: تکمیل محور بیرجند- اسدیه حدود یک هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که در بودجه امسال 35 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

به گزارش “پیام خاوران” به منظور بررسی مشکلات حوزه راه و شهرسازی از جمله باندهای دوم، راه‌های اصلی، فرعی و روستایی و طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان درمیان صبح امروز نشست مشترکی با حضور هاشمی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، فرجامی‌فرد فرماندار شهرستان درمیان، مودی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی و جلال‌زاده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در محل فرمانداری شهرستان درمیان برگزار شد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه راه و شهرسازی در شهرستان درمیان گفت:
در طرح نهضت ملی مسکن  و تامین زمین مورد نیاز براساس سهمیه شهر اسدیه در برنامه چهارساله 8 هکتار بوده که با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته 168 هکتار معادل 20 برابر برنامه ابلاغی زمین الحاق شده و احداث 1200 واحد مسکونی در برنامه اجرایی قرار گرفته است.

وی افزود:در تامین زیرساخت‌های نهضت ملی مسکن مشکلاتی داریم که نیازمند همکاری بیشتر دستگاه‌های خدمات رسان هستیم و جهت اجرای آن نیازمند حدود هزار میلیارد تومان اعتبار هستیم.

مودی ادامه داد: در حوزه‌ باندهای دوم تا سال 1402 راه‌های این شهرستان اعتبار ملی نداشت که با پیگیری‌های صورت گرفته توانستیم محور بیرجند به اسدیه را در ردیف اعتبارات ملی قرار دهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی بابیان اینکه مطالعات کل این مسیر انجام شده تصریح کرد: تکمیل این محور حدود 1300 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که در بودجه امسال 35 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ 102

بیشتر بخوانید   مانع از ورود ویروس کرونای هندی به استان شدیم
چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها