اسکان ۲ هزار ۲۰۶ نفر روز در ستاد اسکان فرهنگیان خراسان جنوبی 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از اسکان ۲ هزار و ۲۰۶ نفر روز در ستاد اسکان آموزش و پرورش از ۲۵ خرداد ماه تاکنون خبر داد.

به گزارش “پیام خاوران“، سید علیرضا موسوی نژاد با اشاره به فعالیت ۱۰ پایگاه اسکان درشهرستان‌های استان، گفت: ۱۴ مدرسه با ۱۰۴ کلاس درس به منظور اسکان میهمانان فرهنگی استان در دو قالب ویژه و  الف تجهیز و آماده شده اند.

وی افزود: طرح اسکان تابستانی ویژه فرهنگیان و خانواده‌های درجه یک آنها است و فرهنگیان شاغل و بازنشسته رسمی، پیمانی و قراردادی، همچنین مدارس غیردولتی و کانون‌های پرورش فکری که امکان احراز هویت در سامانه را داشته باشند با ارائه کارت شناسایی یا معرفی‌نامه از ادارات مناطق، امکان استفاده از طرح را دارند.

وی با اشاره به اینکه در تابستان امسال، بیش از یکصد نفر از فرهنگیان آموزشی و اداری استان با پایگاه‌های اسکان تابستانه آموزش و پرورش همکاری می‌کنند، گفت: در تیر امسال ۳۰ خانوار به میزان ۳۰۲ نفر در پایگاه‌های اسکان آموزش و پرورش پذیرش و در مدارس اسکان یافته اند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی افزود:  ثبت‌نام طرح اسکان تابستانه به دو صورت حضوری و غیرحضوری است و در ثبت‌نام غیرحضوری فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به سامانه Eskan.medu.ir و از طریق درگاه خدمات الکترونیک دولت یا درگاه سها بعد از احراز هویت، ثبت‌نام و برای رزرو اتاق اقدام کنند.

موسوی نژاد گفت: متقاضیان با مراجعه به ستاد‌ها یا پایگاه‌های اسکان می‌توانند برای به ثبت‌نام حضوری درخواست خود اقدام کنند.

وی افزود: در صورت ظرفیت مراکز پس از ثبت نام فرهنگیان، امکان خدمات‌دهی به قشر‌های دیگر جامعه اعم از کارکنان لشکری، کشوری، افراد عادی با اولویت خانواده‌های شهدا و جانبازان و کسانی که پارسال ازدواج کرده یا صاحب فرزند شده‌اند با اولویت، وجود دارد.

بیشتر بخوانید   دستگیری محتکر ماسک و اقلام بهداشتی در بیرحند

انتهای پیام/ 102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها