مردم نباید نسبت به سرنوشت خود بی تفاوت باشند‌

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: انتخاب مردم ایران برای جهان خط و نشان جدید بود و این انتخاب حق و تکلیف و سرنوشت ما است و باید در حُسن انتخاب دقت شود. نباید ملت ایران سرنوشت خود را به دست دیگران رها کنند و نسبت به آن بی تفاوت باشند‌.

به گزارش “پیام خاوران“، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی در مراسم رای گیری در شعبه دفتر نماز جمعه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت اظهار داشت: آیت الله رئیسی در سومین سال خدمتگزاری به مردم از میان ما رفت اما الگویی برای جامعه و مردم ترسیم کرد وانتظارها از مسئولین و مدیران نظام بالا رفت.

وی بیان کرد: این حُسن انتخاب مردم بود که به این نتیجه رسید و دنیا در مقابلش تواضع کرد و الان هم باید کوشید در این دوره هم انتخاب اصلح داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: با شهادت آیت‌الله رئیسی با اینکه ایشان در سمت رییس جمهور بود اما باز هم پرچم سازمان ملل نیمه افراشته شد همچنین یک چهارم مردم دنیا عزای عمومی اعلام کردند و این خط و نشان دولت اسلامی است و رئیسی در این فرصت کوتاه سه ساله با تمام مشکلات به ارث مانده از دولت‌های قبل، موفق عمل کرد.

عبادی بیان کرد: انتخاب مردم برای جهان خط و نشان جدید بود و این انتخاب حق و تکلیف و سرنوشت ما است و باید در حُسن انتخاب دقت شود. نباید ملت ایران سرنوشت خود را به دست دیگران رها کنند و نسبت به آن بی تفاوت باشند‌.

انتهای پیام/102

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   فعالیت ۲۴ شرکت فناور خراسان جنوبی برای مقابله با کرونا

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها