ارائه خدمات هویتی به بیش از 500 نفر روز انتخابات در خراسان جنوبی

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: در روز برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به بیش از 500 هم استانی خدمات هویتی ارائه شد.

به گزارش “پیام خاوران“، مرتضی امیرآبادی زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجموعه ثبت احوال استان از بیستم خرداد ماه به صورت دو شیفت به هم استانی ها ا خدمات هویتی ارائه می کرد.

به گفته وی در این ایام خدمات تعویض شناسنامه ، صدور شناسنامه المثنی ، تحویل شناسنامه و کارت هوشمند ملی بیشترین متقاضی را داشته است.

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به این که در روز انتخابات هم همه ادارات ثبت احوال استان از یک ساعت قبل از شروع انتخابات دایر بود، افزود: تا پایان ساعت رای گیری همکاران ما پاسخگوی مراجعین بودند.

وی خاطر نشان کرد: در روز انتخابات علاوه بر خدمات یاد شده ، اعلام شماره ملی به نمایندگان فرمانداران مستقر در محل صندوق های اخذ رای و مراجعینی که شماره ملی خود را در اختیار نداشتند نیز از خدمت های پر شمار ثبت احوال استان بود.

امیرآبادی زاده تصریح کرد: همکاران ما در ثبت احوال استان با روحیه جهادی تمامی همت خود را در مسیر بسترسازی لازم برای مشارکت پرشور هم استانی های گرامی به کار بستند و در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری هم با تمام توان در این مسیر گام برخواهند داشت.

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با دعوت مجدد از مردم فهیم خراسان جنوبی برای حضور حماسه آفرین نظیر انتخابات قبل ، از هم استانی های ارجمند خواست نسبت به رفع نواقص احتمالی مدارک هویتی خود هرچه زودتر اقدام کرده و این مهم را به روز انتخابات موکول نکند.

شایان ذکر است علاوه بر ادارات ثبت احوال، دفاتر پیشخوان خدمات دولت ارائه دهنده خدمات ثبت احوال نیز در ایام انتخابات آماده ارائه خدمات هویتی به هم استانی های گرامی در سراسر استان هستند.

بیشتر بخوانید   وزیر آموزش و پرورش:معلمان خراسان جنوبی سرآمد کشور هستند

انتهای پیام/ 102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها